Jak odróżnić prawdziwy przyjaciel toksycznym znajomego

Każdego dnia możemy komunikować się z dużej liczby osób. Chociaż niektóre komunikować się tylko w celu osiągnięcia zysku dla siebie. Jak określić, która z przyjaciółmi jest prawdziwy, a kto używa tylko ty lub toksyczne przyjaciela? Ten artykuł pomoże Ci rozpoznać lojalnym przyjacielem i do wszystkich tych, którym nie należy ufać.

Różnica pomiędzy prawdziwym przyjacielem i toksycznym znajomego

Należy zwrócić uwagę na to, co mówią przyjaciele

Posłuchaj, co mówi twój przyjaciel w obecności innych. Czy Twój stosunek do ciebie zmienia ze względu na obecność wspólnych znajomych? Pamiętaj, że prawdziwego przyjaciela, aby Ci pomóc w każdej sytuacji, nawet jeśli jesteś z nim w mniejszości, a reszta towarzystwa protestuje przeciwko jego decyzji.

Należy zwrócić uwagę również na Jeśli czujesz się zrelaksowany z przyjacielem. Jeśli masz zaufania relacje, to ich obecność powinna zachęcać. Pamiętaj, że robi to przyjaciel powiedział, że się nie uda, nie będę się zniechęcać próbując spełnić stary sen? Gdyby takie rozmowy, to jest bardzo prawdopodobne, że przyjaciel zazdrości ci. Prawdziwy przyjaciel będzie wspierać Cię łączenia wszystkich swoich wysiłków, a nie tylko w słowach.

Prawdziwy przyjaciel zawsze zauważy swoje nowe ubrania, fryzury i osiągnięcia w badaniach. A jeśli Twój znajomy woli mówić tylko o sobie, to nie jest tobą zainteresowany. Czy pamiętasz, kiedy ostatni usłyszał pochwały lub uzupełnienie swojego znajomego? Czy popierasz przed ważnymi egzaminami lub spotkanie z facetem, że nie jesteś obojętny?

Nie należy przerywać czytanie 7 oznak, że masz silną osobowość

Prawdziwy przyjaciel zawsze będzie słuchać z zainteresowaniem

W poprzednim akapicie, wspomnieliśmy, że prawdziwych przyjaciół nie tylko mówić o sobie. Prawdziwi przyjaciele również mówić o swego towarzysza, szczery prawdziwego zainteresowania i chęci niesienia pomocy. Pomyśl o tym, jak często Ty i twoja dziewczyna mówić o swoich problemach i obawach. Nie minąć sam problem, ledwo możliwe?

Prawdziwy przyjaciel powinien nie tylko słuchać, ale również daje dobre rady. Spróbuj skontaktować się z przyjacielem, jeśli nie można odpowiedzieć na Twoje pytania pewnie, to nie są problemy. Porozmawiaj z nim o swojej sytuacji życiowej i zwracać uwagę na ich reakcję, zwłaszcza w oczach i mimiki.

Jeśli twój partner zaczyna się rozglądać, reaguje niewłaściwie i sprawdzanie telefonu, to nie jesteś zainteresowany. Po pewnym czasie, można przypomnieć mu o tej rozmowie i zobacz ile pamiętacie o tym, co pan powiedział. Wszyscy ludzie są samolubni, ale twój najlepszy przyjaciel powinien być szczerze zainteresowany w swoim życiu.

Prawdziwi przyjaciele nie nadają się do plotek

prawdziwy przyjaciel

Niestety, dziewczynki często nie mogą trzymać język za zębami, ale nie powinno to dotyczyć najlepszych przyjaciół. Pamiętaj, jeśli wiesz, że przyjaciel jest szerzenie plotek o sobie, trzeba poważnie porozmawiać z nim.

Nie należy przerywać czytanie: Linki, że uszkodzenia i leczyć między matką i córką

Jeżeli nie jesteś absolutnie pewien, że twój przyjaciel nie jest oczernianie cię, należy trzymać z dala od jakiegoś czasu, ponieważ każdy może stać się własnością całej klasy. W skrócie, warto bliżej przyjrzeć się swoim przyjacielem. Może on mówi o tobie za plecami, a jeśli tak, to można nazwać prawdziwym przyjacielem.

Jak często twój przyjaciel powie „nie”?

prawdziwy przyjaciel zawsze znaleźć czas, aby skontaktować się z Tobą. Jeśli przyjaciel często znaleźć powody, aby nie spotkać się z wami, to może wolisz bardziej ciekawe zajęcia. Pamiętaj, że najlepszym przyjacielem jest praca w pełnym wymiarze czasu. Nie mogą być najlepszymi przyjaciółmi w szkole, ale nie zadzwonić i nie chodzą razem w ich wolnym czasie.

Przyjaciele są zainteresowani sobą, co oznacza, że ​​zestaw powinien być postrzegany jako resztę wolnego. Jeśli twój przyjaciel idzie z innymi lub po prostu poczuć się jak w domu, to trochę brak komunikacji. Spróbuj mówić do swojego przyjaciela o to często ludzie szukają przyjaźni tylko uniknąć samotności. Nie trać czasu z tych ludzi, może ktoś blisko ciebie traktuje cię o wiele lepiej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − 58 =

map