Jak do słodzenia potraw, aby zapobiec przyrost masy ciała

słodzenia potraw, aby zapobiec przyrost masy ciała

Sztuczne słodziki mogą tuczy, nawet jeśli nie przestrzegać diety, wbrew temu, co mają, aby uniknąć, Te rodzaje dodatków do słodzenia potraw można dokarmiać, którzy spożywają je jako część dziennego spożycia.

Korzyści do słodzenia potraw ze zdrowej żywności

Dietetycy konsultingowych różne opinie, rozumiemy, że to, co uważamy za „zdrowe odżywianie” nie jest taki sam, jak kilka lat temu. I nie wiem jak to będzie w przyszłości stałego badania żywności, które rzucają nowe światło na ich właściwości lub jej brak są wykonywane.

Co wiemy w tym momencie jest to, że jest zawsze bardziej wygodne do jedzenia żywności nieprzetworzonej: naturalne pokarmy, albo zachowują swoje właściwości w odniesieniu do witamin, błonnika, białka, minerałów. Ponadto, bez konserwantów chemicznych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Rafinowany cukier może tuczy

rafinowane cukry, na przykład, nie tylko tłuszcz, ale również szkodliwe dla zdrowia i nie zawierają żadnych składników odżywczych. Cukier rafinowany jest otrzymywany z trzciny cukrowej lub buraków cukrowych, w wyniku procesu chemicznego, w którym włókna i naturalne białka z tych produktów są wyeliminowane.

Wpływ cukru jest wzrost stężenia glukozy we krwi, co powoduje uczucie dobrego samopoczucia. Ale nagromadzenie może przynieść różne zaburzenia, nawet bez nas zauważył i może spowodować tłuszczu i przyrost masy ciała niezdrowo.

Nie należy przerywać czytanie: Infusion owsa, aby zapobiec obrzęk brzucha

Słodzenia żywności zdrowiu

Stewii do słodzenia potraw

Wymień cukru słodzik nie jest rozwiązaniem: Słodziki są syntetyczne, czyniąc je w końcu, jeszcze bardziej chory niż cukier. ale są produkty naturalne, które nie są tuczące i służą idealnie do słodzenia, jak stewii lub stewii, roślina pochodzi z Ameryki rośliny, która również pomaga obniżyć poziom trójglicerydów. Można również użyć czysty, klarowny, który jest nie tylko naturalne, ale ma wiele właściwości miodu.

Do gotowania, są też zamienniki cukru, nie przytyje, ale można wymienić tylko część kwoty cukru w ​​przepisie.

* Następujące środki spożywcze powinny być spożywane z umiarem, nie koniecznie, że można schudnąć, ale są one naturalnym substytutem cukru, ale jeśli oni celowo spożywane może zapobiec wagi zejść.

  1. Naturalny syrop słodowy (Ma tylko 30% węglowodanów, cukru) służy do ciasta, cukierki i ciasteczka.
  2. melasa Blackstrap Może on być stosowany w preparatach z rurą i zawiera potas, wapń, chrom i wiele żelaza.
  3. Syrop z brązowego ryżu Może być stosowany na ciastka i desery
  4. suszy Stevia i ziemia: słodszy niż cukier, stosowany również do gotowania i ma zero kalorii, należy być ostrożnym przy wyborze stevia, i nie powinno być dopracowane, więc trzeba odniesienie jej kolor powinien być zielony, gdy jest to naturalny stevia.
  5. cukier kokosowy, Jest to uważane za jeden z najlepszych żywności do zastąpienia cukru ze względu na wiele właściwości, to jest bogaty w żelazo i magnez, oprócz enzymów ułatwiających trawienie. Jest to alternatywa, ale nie powinny być spożywane codziennie, a najlepiej jest wykonywać w małych ilościach.
  6. daty, mają one duże ilości błonnika, które zapobiegają cukrów zawierających ten i inne pokarmy są absorbowane w celu zmniejszenia poziomu cukru we krwi.

Nie należy przerywać czytanie: Zapobieganie rozprzestrzenianiu się wszy w szkole swoich dzieci

Istnieje wiele bardziej naturalne słodziki zastępujące cukier w diecie, a nie tylko zapobiec, ale można dokarmiać będzie stanowić wkład do zdrowego ciała zapobiegając uszkodzeniom, które mogą wystąpić przy użyciu cukru białego jest znany jako słodki złodziej życia.

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Obrazy: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 4

map