gimnastyka twarzy, aby mieć młodszą twarz

Mięśnie twarzy są przedmiotem ruchów, które sprawiają, że człowiek przez całe życie. Pogorszenie nie jest widoczne gołym okiem, ale skórę, który jest dołączony do nich sama. Jest to ta kombinacja, która może patrzeć przez gimnastyka twarzy i które Można mieć młodszą twarz.

gimnastyka twarzy, aby mieć młodszą twarz

W poprzednich numerach wyjaśnił Znaczenie pielęgnacji skóry twarzy, Stwierdzono również opuścił składać dlaczego jest bardzo delikatna, dobrze, że istnieją inne sposoby dbać o tej części ciała. Niezależnie od tego czy chcesz zachować młodzieńczą twarz, czy nie, Ćwiczenia mięśni twarzy musi być stałym zadaniem aby pomóc zachować jej jędrność i elastyczność, zwiotczenie z opóźnień i zmarszczki nie są problemem, jak ludzie, którzy nie praktykują tego typu ćwiczeń fitness lub na twarz.

Co to jest gimnastyka twarzy?

Pomimo wielu korzyści gimnastyka twarzy jest mało znana, W szczególności, jest to seria ruchów w różnych kierunkach, które pomagają utrzymać jędrność. Pobudzanie tkanki skóry i wychylenia pomocą kolagenu i elastyny, które spowalniają proces starzenia (płynu pomiędzy nićmi mięśni smarowania). Jego powszechną praktyką zmniejsza opadające powieki, linie i podobne objawy, które są związane z podeszłym wiekiem.

Rodzaje gimnastyki twarzy mieć młodszą twarz

Wtedy możemy poznać niektóre z ćwiczenia, które odpowiadają gimnastyka twarzy, z którym można zapobiec ugięcia twarzy i zachować mięśnie twarzy. Te proste techniki ruch może być bardzo proste do wykonania, więc nie trać czasu.

Ćwiczenia kurze łapki

Oczy są w ciągłym ruchu, to przemieszczenie jest przez wewnętrzną i zewnętrzną prostej mięśnia prostego, jak mobilizacja oka po bokach, z czasem powodować marszczenie się skóry wokół oczu, stóp Te w kształcie łapki i dlatego są one nazywane tak. Te fałdy są częstsze w czasie.

gimnastyka twarzy na kurze łapki

do stóp bojowych łapki mogą ćwiczyć gimnastykę twarzy. Proces ten polega na zamknę oczy, teraz podnieść brwi bez ich otwierania, zachować zniesione przez kilka sekund. Oto one ponownie obniżona i proces powtarza się. To ćwiczenie powoduje uczucie skóry rozciąganie i stała praktyka zapewnia elastyczność niezbędną do uniknięcia te brzydkie zmarszczki, które pojawiają się na stronie oczach.

Opadające powieki ćwiczenia

gimnastyka twarzy to jedna z najlepszych metod leczenia opadające powieki. Mając osłabienie mięśni, która podnosi powiek (M. orbicular) i musi to dźwięk się i nabrać sił. Poniższe ćwiczenie zaleca się rano, więc energia będzie w stu procentach.

Nie należy przerywać czytanie 8 niesamowite domu środków do usuwania niechcianych włosów

Wśród brwi powinny być umieszczone palce wskazujące i kciuki na dnie oczu. Następnie należy przenieść kciuki i palce wskazujące w górę w dół, wsuwając powinno skutkować presją na obu punktów, podczas gdy jego oczy szczelnie zamknięte. Ćwiczenia powinny być wykonywane przez około 40 sekund, a następnie musi odpocząć. Powtórzyć proces pięć razy co najwyżej.

Czole gimnastyka twarzy

Linie są na twarzy, ale na czole, gdzie oznaczają jaśniej. To gdzie gimnastyka twarzy podejmuje działanie w celu zmniejszenia zmarszczek na czole. Poniższe ćwiczenie pomaga rozciągnąć skórę i znacznie ukryć te linie.

ćwiczenia na zmarszczki na czole

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to umieścić palce poziomo do przodu, zwłaszcza w środkowej części. Teraz równomiernie palce ześlizgują się do miejsca, gdzie zaczyna się włosy. Uczucie ciepła mięśni jest wskaźnikiem, że proces jest wykonywana prawidłowo. Powtórz kroki cztery razy lub więcej.

Aby złagodzić policzki

gimnastyka twarzy, aby mieć młodszą twarz doskonale odnosi się policzki. Rodzaj ćwiczeń, które odbywa się może spowodować kilka śmiech, jednak efekt tonowania dąży do osiągnięcia. Docelowa mięsień jest buccinator, który jest częścią ruchu policzki, usta i działa głównie na uśmiech.

Pierwszym krokiem jest bardzo szeroki uśmiech, należy uważać, rozciągając skórę wokół ust i tym samym utrzymać je mocno. Będąc w tym miejscu nadal trzymać jej język się wszystko, co może, a następnie jego bełkot biegnie w górę, staraj się mieć tę pozycję przez około pięć do dziesięciu sekund. Po wyraz twarzy wraca do pierwotnego stanu i zacząć od nowa.

Ejercicitación zredukować zmarszczki wokół ust

Podczas tego orbiculares to ćwiczenie mięśni warg, buccinator i giggly pracy. Używali ponad 1200 razy dziennie, aby poruszać ustami, śmiać, krzyczeć, wzmacnia głos, wśród innych zadań. Wszystkie te ruchy powodują pojawienie się linii wokół ust i po pewnym czasie są bardziej zauważalne. Aby tego uniknąć należy ćwiczyć następujące ćwiczenie jest częścią gimnastyka twarzy.

Nie należy przerywać lektury: Ten człowiek mieszane piwo z bananów, aby odwrócić wypadanie włosów

gimnastyka zmarszczki wokół ust

Pierwszym z nich jest, aby usta „O” i naciskając na zęby. Następnie trzeba nacisnąć swoje palce wskazujące w górę iw dół, zaczynasz w dół boki warg zwracając się do nosa. Zaleca się, aby zrobić 50 powtórzeń tego ćwiczenia twarzy na sesję.

Ćwiczenia na policzki

dodatkowych mięśni szyi są bardzo elastyczne, pozostają one semi przylega do skóry, który jest również zbyt mobilny, obie te cechy są widoczne kiedy przytyć lub jakiś hormonalny problem, to jest, gdy zaczniesz dostrzegać słynne podgardle. szczęśliwie Toning pomaga zmniejszyć ugięcia szyję i policzki i podwójny podbródek, aw następnym roku osiągnąć ten efekt.

Pierwszym krokiem, osoba musi być umieszczony pionowo drogę, teraz trzeba przesunąć głowę do tyłu bez przesady. Natychmiast i leżą oczy patrzeć należy wykonać ruch z jego ust, jakby do żucia z otwartymi ustami. Po tym powrotu do normy i procedurę powtórzono 15 razy.

Inne Szybkie ćwiczenia twarzy odmłodzić twarz

  • Ćwiczenia na brwiachPierwszym krokiem jest umieszczenie na palce i zrobić lekki nacisk, tak że nie może krzywić jeśli spróbujesz. Zaleca się, aby spróbować podnieść brwi do ćwiczeń oporowych. Te proste ruchy należy wzmacniać mięśnie oczu i czoła.
  • Taśmy uszczelniająceTen rodzaj gimnastyki twarzy mieć młodszą twarz jest do uszczelniania wargi i usta wypełnione powietrzem do zaostrzenia i rozciągnąć mięśnie wokół warg.
  • Say samogłoski: Jest to rodzaj krótkiego proste ćwiczenie i skuteczne, to otworzyć usta, kiedy samogłoska jest wymawiane.
  • Wykonać odwrócony uśmiechAby wykonać to ćwiczenie należy trzymać razem usta, i mięśni twarzy i szyi rozciągnie. Służy ona do uniknięcia wygląd policzki i zmarszczki na twarzy.

ostateczne wskazówki

  • Wszystkie ćwiczenia gimnastyka twarzy, aby mieć młodszą twarz Muszą być wykonywane co najmniej trzy razy w tygodniu. Chociaż, jeśli masz czas, trzeba ćwiczyć codziennie przez odpoczynku w ten weekend regiony.
  • Wyniki są widoczne w średnim i długim okresie, jak w przypadku większości pozostałych ćwiczeń ciała.
  • Do ćwiczeń prawidłowo wykonanych zaleca się być wykonane przed lustrem, więc pozycja będzie przypominać z instrukcjami.

Pisanie: Życie Zespół Lucida

Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =