Objawy deficytu uwagi u dzieci i naturalnych rozwiązań

Ostatecznie jest to czas od zaburzeń, każdy objaw się trzymać z dala od bardzo pożądanym „normalne” jest przypisana nazwa i jest oznaczony pod parasolem zaburzenia.

Attention Deficit

Ważne jest, aby wiedzieć, zaburzenia Attention Deficit, TDA z lub bez „H” jest po prostu zestaw objawów, że dzieci dzisiaj i podjęły stanik dla nazwiska. Właściwie nie ma badanie fizykalne, jak ma to miejsce w przypadku innych chorób, można dokonać dziecko do postawienia diagnozy.

Objawy deficytu uwagi u dzieci

teraz diagnozy deficytu uwagi u dzieci są na podstawie list kontrolnych dotyczących zaobserwowanych zachowań, rodziców, nauczycieli i opiekunów; większy wygląd, będzie to miało większego znaczenia przy stawianiu diagnozy, zwykle wszystkie instrumenty wydają się mierzyć te same obserwowalnych zachowań, aby uzyskane wyniki.

Dlatego podjęliśmy decyzję, żeby zbudować prosty znaki orientacyjne, że dziecko może cierpieć z powodu tej choroby, a później proponujemy kilka wskazówek, w jaki sposób ją leczyć.

Należy zwrócić uwagę na zachowanie dziecka i starać się przestrzegać każdy oddzielnie, dzięki czemu można odpowiedzieć, jeżeli okaże się wiele lub kilka razy w ciągu czasu powinna wynosić co najmniej 24 do 48 godzin.

 1. Ma bardzo niską tolerancję frustrację: podczas gry nie tolerują swoje rzeczy w porządku on planowany, czyli jeśli wieża bloków spada po jej zbudowaniu zaczął opłakiwać dość często.
 2. Jest impulsywny: Zawsze sprawia komentarzy ludzi w niewłaściwym czasie, podskakuje i przeskakuje, gdzie jest to zabronione, uderza inne dzieci, dorosłych lub rzeczy bez wyraźnego powodu. Mówi, przeklinanie, krzycząc w nieodpowiednich miejscach, Etc.
 3. Nie obchodzi swoje rzeczy: Nigdy nie wiadomo, gdzie można umieścić rzeczy w szkole zwykle stracić, ołówki, kredki ostrzenia z ekstremalnych częstotliwości. On nie wie, jak reagować stało.
 4. Nie można siedzieć długo: w poczekalni to jest w ciągłym ruchu, nie może siedzieć więcej niż 5 minut przerwy.
 5. Nie martw się o swój wygląd zewnętrzny: On lub ona zawsze będzie zaniedbany, niechlujny lub brudna przez ponad utrzymują cię naprawić przez 24 godziny na dobę.
 6. Ma nieregularne snu: przed snem zawsze jest skandal, można także obudzić kiedy to jest.
 7. Roztargnienie lub uwagi: Rodzice często myślą, że ich dzieci nie mają zaburzenia, ponieważ widzą, to skoncentrować się na zadaniach specyficznie związanych z technologią lub gier wideo, okazuje się, że dzieci z ADHD może zapłacić zbyt wiele uwagi do tych bodźców wzrokowych. Zamiast na pracy domowej stracą szybki sposób uwagi.
 8. Kłopot następujące kierunki: Często dzieci te są tracone w schemacie prostych instrukcji: Kąpać, zbierając ubrania, umieścić go w koszu i usiąść do odrabiania zadań domowych, to zestaw instrukcji, gdzie jest prawdopodobne, że pobyt i nie dotrzeć wykończenie.
 9. nadmierna. W miejscu, gdzie znajduje się wiele bodźców, takich jak na terenie szkoły, inne dzieci w ruchu, mówienia lub uruchomiony, może spowodować ich wygląd napady złości lub uzyskać bardzo niespokojny.
 10. Nie czekając na swoją kolej: Często przerywa rozmów lub gier mówić, że jest to niemożliwe, aby zatrzymać i czekać na kolei do udziału.

Nie należy przerywać czytanie: Jak mają długą relacji pomimo wielu lat żyje

Jeśli Twoje dziecko ma co najmniej 5 znaków prezentowanych tutaj Twoje dziecko może być cierpiących Attention Deficit. (ADHD).

Czy istnieją zabiegi Attention Deficit?

W dziedzinie nauk psychologicznych i zdrowotnych Istnieje wiele metod leczenia w leczeniu tego zaburzenia. Nie zapominając o neurologicznych podstaw nadana przyczyn ADHD, to było zbadanie sektora io alternatywa pojawiło się w ostatnich czasach „hipotezy żywieniowej”, która ma na celu znalezienie przyczyny Attention Deficit we współczesnych zmian i uprzemysłowienie i nowoczesność produktów zostały podane w naszej żywności.

deficytem uwagi u dzieci

Porady żywnościowe w leczeniu Attention Deficit Disorder (ADHD)

Niewątpliwie, i na podstawie tego, musimy wyciągnąć pewne wskazówki żywieniowe, aby paliwo dzieci, nadające się do harmonijnego funkcjonowania mózgu, a tym samym zwiększają umiejętności, aby utrzymać uwagę i kontrolować swoje zachowanie. To proste, wystarczy wykonać tylko kilka wskazówek.

 • Należy pamiętać, że pierwsze celem powinno być zmniejszenie wykorzystania cukru białego lub cukru rafinowanego w jak największym stopniu, jest to ważne zwłaszcza przy śniadaniu dla dziecka, dzięki czemu unika się cykle hiper i hipo glikemii, zapewniając, że Twój mały mózg otrzyma paliwo w równych ilościach w ciągu dnia.
 • Pamiętaj, że im bardziej rozwinięty lub rafinowany jest żywność, która wymaga więcej dodatków i pobudzające do przetwarzania, tym bardziej, tym większe niebezpieczeństwo, że zawiera substancję, który zmieniałby delikatną chemię mózgu, więc zawsze wybierać zdrowe pokarmy, kultura biologiczny i rzemiosła, dzięki czemu przyczyniają się mniej konserwantów i barwników chemicznych.
 • To mit, że dzieci powinny spożywać nabiału w nadmiarze rosnąć, nabiał zawsze generuje pewne podrażnienia jelit i drażliwy stawia również w postaci, minimízalos, są źródłem wapnia rosnąć w innych pokarmów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem: sposobów, aby poza mleku wapnia, gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat.
 • całkowicie rezygnuje się z wykorzystania tłuszczów nasyconych, częściowo uwodornione lub nienasycone najlepszym substytutem wielonienasyconych tłuszczów. Zawsze wybieraj oleje źródłowych i naturalnego rozwoju, jak ma to miejsce z oliwą z oliwek i olej kokosowy również extra virgin.
 • Obejmuje ona w diecie, jak wielu świeżych warzyw i owoców, muesli i inne produkty pełnoziarniste, zawsze wybrać opcje oznaczone jako „integralny”: pieczywo pełnoziarniste, brązowy ryż, etc., i są ekologiczne.
 • Wreszcie zawsze zawiera w jego porcję kwasu tłuszczowe, długim łańcuchu, są one nazywane Omega 3 i omega 6, znany również jak EPA i DHA, przy czym te kwasy tłuszczowe kontroli i przyczynić się do kontroli funkcji mózgu, mają pamiętać, że ryby są bogate w ten składnik.

Nie należy przerywać czytanie 5, aby wykryć objawy choroby afektywnej dwubiegunowej

I wreszcie, aby zamknąć ten artykuł, masz swoje pokarmy pełne smaków i tekstur kolorów zabawa, w ten sposób możesz pozwolić dziecku być szczęśliwy, gdy prawidłowo karmione i współpracować z obniżoną objawów Attention Deficit (ADHD).

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Obrazy: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3