Kultywowanie w małym dziedzińcu, aby zawsze mieć żywności

Co świetne porady w następujących infografika potem jak zaoszczędzić przestrzeń i Zawsze mają jedzenie przez pionowym ogrodem w małym dziedzińcu, To pozwala na użycie mniejszej ilości miejsca na podłodze, podczas gdy rosną rośliny lub warzywa winorośl.

Jak rosną w małym dziedzińcu, aby zawsze mieć żywności

Dla tych, którzy mają dużo miejsca w ogrodzie, aby zarezerwować część z nich zasadzić ogród, mogą korzystać z tradycyjnych metod sadzenia. Jednak dla tych, którzy nie mają miejsca do sadzenia, to alternatywna metoda sadzenia że wydaje się coraz większą popularnością i ma szereg zalet.

mały dziedziniec

Dlaczego rosną swoje małe patio z pionowych ogrodów

ogrodnictwo domu staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach ludzie starają się z dala od GMO warzyw i owoców. Hodowane świeże owoce i warzywa są smaczne i tańsze niż można kupić w sklepach spożywczych.

Pionowe ogrody poprawy wydajności w małych stoczni

małe pomidory patio

pikieta

Jeśli masz małe podwórko, Ta alternatywa jest dla ciebie, ponieważ uprawy roślin pionowe zwiększa wydajność na metr kwadratowy, ponieważ mogą one zmieścić więcej roślin w ogrodzie. Pionowy ogród przeznaczony jest na pokrycie więcej roślin w bardzo małej przestrzeni przez układanie skrzynek na szczycie siebie w pionie. Metoda ta ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami ogrodnictwie. Jednym z największych jest to, że wymaga dużej przestrzeni i znacznie zmniejsza codziennej konserwacji.

Nie należy przerywać czytanie 11 warzywa, które można jeść i ponownie odrastają

Niektóre pionowe konstrukcje takie jak altanach, pergolach, łuki i pomaga stworzyć atmosferę przestrzeni ogrodu na zewnątrz. Mogą one także dają poczucie wysokości i głębokości do skądinąd niewielkiej przestrzeni.

rośliny rosną

Rozszerzenie liczby i rodzaju roślin, które mogą rosnąć w jardínde swojego małego ogródka. Niektóre warzywa, takie jak dynia rośnie na winorośli i zajmują dużo przestrzeni osobistej, można szkolić dorosnąć i przez kraty w bardzo zwartej i osiągnąć idealny.

Stworzyć mikroklimat

Żyjąca naturalną osłonę można izolować budynek (ciepło, zanieczyszczenie powietrza i hałas) i pozwala regulować temperaturę chłodzenia i zacienienie obszaru. Można również stworzyć mikroklimat dodając pionową strukturę jak krata teepee, zadaszenie, łuku lub ramę w kształcie litery A. chłodniejsze miejsce pod wspornikiem zmieści rośliny i cieniolubne czcicieli słońce będzie wspina się rozwijać, aby mogli uzyskać najlepsze z obu światów.

pionowy ogród na małe patio

Struktura pionowych tipi

małe patio wiszące dynie

Struktura pionowa w postaci

Poprawa jakości powietrza i zdrowia

Badania wykazały, że zarówno rośliny poprawy jakości powietrza we wnętrzu i na zewnątrz poprzez usunięcie szkodliwych VOC (lotnych związków organicznych), a absorpcja substancji szkodliwych. Stwierdzono, że domy dzisiaj, konsekwentnie mają gorszą jakość powietrza wewnątrz zanieczyszczeń nawet zewnętrznego. Więc roślin, które rosną pionowo, nawet w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak parapety, balkony, przednimi wejściami i wiszące, będzie mieć duże znaczenie dla zdrowia.

Nie należy przerywać czytanie: Recykling rurki kartonowe pudełka

Na co czekasz! Twój ogród w swoim małym patio jadalny raj i bierze pełną zaletę, że takie struktury może dostarczyć. Wybrać, który z nich najlepiej pasuje swoje miejsce i zacząć produkować własne jedzenie w domu.

Życie pisanie Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5