Korzyści ze snem bez ubrania

sen jest równie ważne jak jeść, aby zapewnić optymalne zdrowie, ale nie zawsze można robić to prawidłowo różnymi czynnikami może być brak żywności, choroby, stres, by wymienić tylko kilka, a jeśli cierpi się ze złego snu, jesteśmy zawsze szuka sposoby, aby rozwiązać ten problem.

Naga kobieta spanie

Korzyści ze snem bez ubrania

Czy wiesz, że sen bez ubrań może przynieść kilka ważnych korzyści dla uzyskania dobrego snu, a więc lepsze zdrowie? Sprawdź następujące punkty i zobaczyć, jeśli się odważysz to zrobić, jeśli ktoś, kto szukasz rozwiązania, aby mieć spokojny sen i lepszego ogólnego stanu zdrowia.

1. Spanie utracić pomaga poziom kortyzolu bilans

Mieć spokojny sen jest doskonała na stres. Utracić sen pomaga utrzymać temperaturę ciała na optymalnym poziomie, który pomaga promować poziom kortyzolu w dół. Kiedy śpimy bardzo zapchany, poziom kortyzolu pozostają wysokie, a nawet po przebudzeniu. A jeśli wiemy, że kortyzol jest hormonem, który kontroluje stres, mają go wysoko może się obudzić z lękiem, z większą niż zwykle apetytu, a tym samym skłonność do jedzenia więcej. Wysoki poziom kortyzolu, wzorce snu wariuje, zwiększa tłuszczu w brzuchu i wpływa również na libido.

2. Obsługuje spokojny sen

w ciągu nocy temperatura ciała powinna spaść około pół stopnia. Jeśli śpisz bez ubrania, to powoduje, że organizm do schłodzenia w łatwiejszy sposób i utrzymuje w optymalnej temperaturze poziomy ciała, więc trzeba mieć lepsze odpoczynku i snu Logres naprawdę. Utykać głęboki sen, który w dzisiejszych czasach bardzo niewiele można uzyskać przez tak zmienionych rytmów życia, zrobisz to wake up naprawdę wypoczęty, to znaczy, że miał spokojny sen, i że zachowa bardziej skoncentrowany podczas dzień wzmacnia hormon wzrostu, co jest istotne na poziomie komórkowym, aby naprawić i rozwijać nowe komórki.

3. Utrzymuje zdrowie swoich intymnych części

Dla mężczyzn, spanie przy optymalnej temperaturze, oznacza to, że jądra są również znaleźć w odpowiedniej temperaturze, która pozwoli swoje płyny, aby zachować zdrowie i dlatego system rozrodczy działa prawidłowo. U kobiet, genitalia swobodę utrzymywania, że ​​suchy i wentylowanym pomieszczeniu, co jest doskonałe, ponieważ jest to obszar bardzo mokry od czasu do czasu, trzeba zachować napowietrzona.

4. Sen bez ubrania napędza związek poprawia

Jeśli mieszkasz z rodziną, praktyka ta będzie wolnym pościeli, motywować libido. Ponadto wolne od przeszkód na skórę siebie oznaczają dotykowy swobodnie uwalnia oksytocynę, podczas gdy ciało jest zwolnienie tego hormonu częściej, zmiany ciała biochemia uwolnienia stresu i promowanie stan bycia, szczęśliwszy. Poprawia również ciśnienie krwi. Szczęśliwsze i stresu, rodzina to, co jest potrzebne, aby poprawić ten niezbędny aspekt para, która jest intymność, ponieważ wzmacnia więzi w znaczący sposób między nimi.

5. Lepsza samoocena

Spać jeśli ubrania czujesz się wolna od przeszkód na swoim ciele. Czy wiesz, że jesteś wolny i nie ma powodu, aby opłakiwać nasze ciała. Stopniowo będzie to zrobić w normalny sposób, bez nawet ukryć siebie i zyskać pewność siebie.

6. reguluje hormon wzrostu i melatoniny

hormon wzrostu i melatoniny substancje są istotne dla zdrowia, a także zapobiec przedwczesnemu starzeniu. hormon wzrostu zwiększa gęstość kości, zmniejsza ryzyko cukrzycy, jest tkanka naprawcze, rozwija mięśnie, obniża ryzyko wystąpienia chorób serca i pomaga utrzymać optymalną wagę, wszystko to w ich stymulowanie pracy układ odpornościowy.

7. Śpiąca utracić korzyści skórze

Oprócz narządów płciowych, są nogi i pachy uwolniony od ubrania, pozwalają skórę do lepszego naprawy i pozostanie suche i wolne od wilgoci, pod którym zawsze przynoszą ładowania tych obszarów. Te obszary najbardziej narażone na działanie powietrza w nocy, zwłaszcza jeśli jest to lato, dziękuję!

Badania Lucida i pisanie Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =