10 Zdrowe przekąski, które pomogą Ci stracić tłuszczu z brzucha

Tłuszczu w jamie brzusznej, że większość z nas mają tendencję do gromadzenia i bardziej brzydki w naszym ciele, to również zagrożenie dla zdrowia, ponieważ ma tendencję do otaczania ważnych narządów, gdy gromadzi się w nadmiarze, ma alternatywy zostać wyeliminowane. Oto kilka wskazówek i zdrowej żywności, które należy wziąć pod uwagę w diecie, jeśli w procesie utraty tłuszczu z brzucha.

Normalnie nasze ciało ma „zapas energii”, oznacza to, że niewielka przewaga nadmiar tłuszczu, aby chronić nas przed zmianami klimatycznymi i wykorzystuje tę energię do prawidłowego funkcjonowania narządów. Ale jeśli te energie nie są spalane, one stają się kwasy tłuszczowe gromadzą się w wątrobie i mięśniach tkanek.

Tłuszcz, który gromadzi się w okolicy żołądka, może spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia, ponieważ tętnice mogą cierpieć z powodu niedrożności, zwiększają problemy z sercem, zwiększenie stężenia triglicerydów, etc. Talia mężczyźni powinni być na 102 centymetrów, a w przypadku kobiet, które nie wykraczają poza 88 centymetrów.

10 Zdrowe przekąski, które pomogą Ci stracić tłuszczu z brzucha

Obejmuje ona następujące zdrowe przekąski, unikanie przetworzonej żywności przede wszystkim, smażonych potraw, ciasta, alkohol, chleb, itp codziennie

1. Citrus

Pomarańcze, cytryny i grejpfruty / grejpfruty są wspaniałym źródłem witaminy C, sprzyjają procesowi tłuszczu, gdyż przyspiesza, starają się włączyć do fazy insuliny, aby zapobiec nas do zwiększenia masy ciała. Obejmuje ona więcej tych owoców w swoim śniadaniem.

Nie należy przerywać czytanie: nasiona diety.

2. melonów i arbuzów

Są one wyszukane drogi o wysokiej zawartości wody i potasu, co pozwala regulować poziom sodu i uniknąć przykry charakterystykę pęcznienia naszego brzucha. Zawsze je jeść oddzielnie, bez mieszania z innymi owocami lub żywności i zawsze odejść od 15 minut do pół godziny po zjedzeniu zjeść następny posiłek.

3. orzechy

Włączyć je do sałatek. Mają Omega 3, które pomagają regulować hormonów stresu, takich jak kortyzol i zapobiec naszą tłuszczu gromadzić. 4 orzechy włoskie dziennie wystarczy.

4. Migdały

można zużywać do 10 dziennie, dzięki jego indeks glikemiczny będzie kontrolować poziom cukru i aktywuje metabolizm. Poza tym wszystkim migdały są bogate w białko, wapń, błonnik i Omega 3, dając nam wiele energii.

5. Zielona Kawa

Zielona kawa jest doskonałym sprzymierzeńcem w celu usunięcia tłuszczu w jamie brzusznej. Jego niedojrzałe ziarna zawierają kwas chlorogenowy, składnik który zmniejsza absorpcję cukru w ​​przewodzie pokarmowym i skumulowanej wypalania tłuszczu. To także stymuluje aktywność metaboliczną wątroby, które spala więcej tłuszczu.

6. Avena

Owsianka jest naturalnym źródłem błonnika i białka, idealny do robienia go na śniadanie i kolację. To pomaga obniżyć poziom cholesterolu oraz oczyszczają krew, a ich zasadniczych właściwości tłuszczów wychwytywania i eliminacji toksyn z naszego organizmu.

Nie należy przerywać czytanie: Śniadanie z quinoa i owsa do swojej diety redukującej

7. warzyw o dużej zawartości włókien

To jest zawsze wskazane, aby zjeść porcję surowych warzyw dziennie: marchew, warzywa, itp, a tym samym włączyć nasz organizm do lepszego spalania tłuszczu. Obejmuje ona warzywa bogate w błonnik, takie jak szpinak, brokuły i szparagi. Oni ich składniki odżywcze wchłaniane mniej tłuszczu, gdy w jelitach poprzez promowanie bardziej aktywnej jelita.

8. owoce: truskawki, maliny, jeżyny i jagody

Te jagody zawierają dużą ilość błonnika i wody, a bardzo mało kalorii. A dzięki flawonoidów, poziomy sodio.Y są regulowane, jeśli tego było mało, mają antocyjany, zdolne hamować wchłanianie tłuszczów i cukrów. Możemy włączyć je we wszystkich naszych posiłków.

9. Salmon

istotnym źródłem Omega 3 i białka, łosoś jest jednym z zdrowej żywności, która aktywuje przemianę materii i zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w jamie brzusznej. Jeśli masz możliwość, aby go nabyć, można go jeść dwa razy w tygodniu. Staraj się być dziki łosoś.

10. Olej z oliwek

Oliwa z oliwek, zwiększa wchłanianie składników odżywczych i obniża poziom cholesterolu, doskonałym sprzymierzeńcem regulują naszą tłuszczu w jamie brzusznej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map