Olej kokosowy do poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego

Olej kokosowy jest uważany za „zły tłuszcz”, ponieważ zawiera nasycone kwasy tłuszczowe. Jednak ostatnie badania i badania wykazały inaczej.

olej kokosowy do poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego

Nowe badania kliniczne wykazały, że jeden dziennie łyżkę oleju kokosowego może poprawić funkcjonowanie układu krążenia i promować utrata masy ciała. Dieta bogata w oliwą kokosowego podwyższa HDL (dobrego cholesterolu) i obniża obwód talii u pacjentów z chorobą wieńcową.

Posiadać bardzo obiecujący dla osób cierpiących na otyłość, nadwaga i zwiększone ryzyko chorób układu krążenia, podejścia farmaceutycznych, które często nie są w zależności od badania. Pozwala dowiedzieć się więcej na ten temat

Różnice między tłoczenia oleju kokosowego i wyrafinowane

Virgin olej kokosowy jest usuwany z mleka kokosowego w procesie zwanym mokro ekstrakcji i rafinacji jest w znacznym stopniu wolne.
Zamiast rafinowany olej jest ekstrahowany z wysuszonej mięsa kokosowego i wymaga pewnej rafinacji chemicznej, bielenia i dezodoryzacji. To może zniszczyć niektóre ze związków olejowych, które promują zdrowie serca, fenole i przeciwutleniacze.

Korzyści z oliwą z orzecha kokosowego

W tym przypadku mamy na myśli oleju kokosowego pierwszego tłoczenia, co jest korzystne zarówno dla poprawy układu krążenia i promowanie utraty wagi został również związane z leczeniem choroby jelit, takie jak zespół nadwrażliwości jelita grubego i choroba Crohna, zwiększenie energii i zmniejsza objawy przewlekłego zmęczenia.

Nie należy przerywać czytanie 7 ziół i przypraw do stanu tarczycy

zdrowie układu sercowo-naczyniowego

Silnym antyoksydantem dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego

Extra olej kokosowy zawiera przeciwutleniacze, które mogą zmniejszyć stres oksydacyjny rządzące. Jest bogaty w przeciwutleniacze, takie jak flawonoidy i polifenole, które mają wiele potencjalnych korzyści dla zdrowia serca. Kiedy serce i naczynia krwionośne są narażone na proces zwany stres oksydacyjny może rozwinąć miażdżycowych w tętnicach, co może prowadzić do zawału serca.

Naczynia krwionośne może usztywniać i nadciśnienie; i może sprawić nam rozwijać niewydolności serca. Antyoksydanty pomagają zmniejszyć stres oksydacyjny w organizmie i zmniejszyć stan zapalny.

Wspomaga utratę wagi

Pomaga utratę wagi poprzez spalanie kalorii doładowania. Olej kokosowy dodatkowo zawiera więcej niż 60% ciała o średniej długości łańcucha kwasu tłuszczowego jako urządzenia źródła energii. Zużycie średnie kwasy tłuszczowe zwiększa spalanie kalorii i pomaga w redukcji masy ciała. W badaniu na 20 otyłych ludzi, którzy spożywane 30 ml oliwy kokosowego tygodniowo zmniejszyły obwód talii średnio 2,86 cm. To było małe badanie, ale zawiera szczegółowe informacje o korzyściach płynących z tego oleju aby promować utrata masy ciała.

obniża poziom cholesterolu

Można zmniejszyć całkowitego i złego cholesterolu i wzrost dobrego cholesterolu. Olej kokosowy zawiera tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone tłuszcze. są to zdrowe tłuszcze, które mogą obniżyć poziom cholesterolu, w szczególności, nasz poziom trójglicerydów.

Nie należy przerywać czytanie: Dlaczego warto wiedzieć, że indeks glikemiczny

Tłoczenia oleju kokosowego zwiększa także enzymy, takie jak lipazy lipoproteinowej, które pomagają rozbić tłuszczu. To również zwiększa produkcję żółci, która pomaga poprawić trawienie i wydalanie tłuszczów.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 9

map