7 porad kosmetycznych z wykorzystaniem wazeliny

Wazelina jest ważnym uzupełnieniem rutynowych piękno jest przydatna do pielęgnacji skóry, a nawet rozwiązać różne problemy w domu.

Wazelina triki kosmetyczne

Wiele kobiet inwestuje pieniądze na kosmetyki, które ostatecznie nie świadczą pozytywne wyniki, z tego powodu, że mają pewne Naturalne porady kosmetyczne wykorzystujące wazeliny, składnik, który można kupić w każdym supermarkecie, ale może być znacznie bardziej skuteczne i zdrowsze jeśli produkujemy sami.

Domowe porady kosmetyczne wykorzystujące wazeliny

Aby nadać zdrowy wygląd do twarzy, szyi, rąk i usta muszą wiedzieć, jaki rodzaj użytkowania wazeliną. W tamtejszym rynku sztuczny Wazelina, produktu naftowego, które mogą być szkodliwe dla organizmu w ogóle. Tlenu i substancji odżywczych potrzeb skóry mogą utrudniać produktów zawierających olej, z tego powodu zalecamy stosowanie wazeliny naturalnie zapewnić realne korzyści dla skóry.

Wazelina na ustach

do noszenie miękkiej w ustach, jedwabiste i bez wysuszenia potrzebne tylko słoik wazeliny, łyżeczki cukru i tkanek. Ręcznie biorąc te produkty należy zastosować warstwę wazeliny na ustach, może być neutralny lub perfumowane, w zależności od smaku każdy.

Wtedy być zastosowane usta cukru za pomocą palców i czyniąc delikatny kolisty masaż usunąć wszystkie luźne pielecitas. Po dwóch minutach produkt usuwa się z tkanki, aby zakończyć dobra ilość wazeliny jest stosowany do nawilżenia ust.

Triki na pokrycie zmarszczek

zmarszczki oczu

Porady kosmetyczne wykorzystujące wazeliny istnieją i są skuteczne na pokrycie zmarszczek. Wazelina jest bogate w witaminy A i E, co czyni go idealnym balsam dla skóry suchej. W celu uzyskania gładkiej skórze bez zanieczyszczenia zaleca niewielkiej ilości wazeliny na zmarszczki i daje delikatnego masażu z góry na dół.

Nie należy przerywać czytanie: Toner skóry: The Secret Formula Maya

Obszar, w którym stosowany jest produkt ten musi być dokładnie oczyszczone, dzięki czemu skóra może wchłonąć korzyści, jakie oferuje. Wystarczy zastosować go w nocy lub w ciągu dnia, dwa lub trzy razy w tygodniu. Może być również stosowany w narożnikach, jeśli są one bardzo wyraźne.

Triki na końcach dzielonych

To piękno trik zapobiega końce włosów przerwy, pęknięcia lub wyschnąć. Grzywa rosną silne i zdrowe powinny stosować trochę wazeliny na końcówkach włosów. więc uzyskuje się zachować wilgoć i odżywiają uszkodzoną część. Można również dodać niewielką dawkę delikatnie masując obszar do promowania wzrostu włosów.

Wazelina do rzęs dłuższe

Rzęsy odgrywają ważną rolę w piękno twarzy, tak wiele kobiet szukać szczególną ostrożność, aby wyglądały mocne i długie. Aby osiągnąć ten cel nie jest łatwy i skuteczny trik. Mamy naturalne leczenie bardzo proste, wystarczy to mały garnek neutralny Wazelina i, oczywiście, naturalne.

Zaleca się nałóż niewielką ilość niej na powiece, tuż przed snem. a zatem wazelina nawilża rzęsy maksymalna również produkty działają z większą intensywnością niż w godzinach porannych. Jest to ważne do usuwania makijażu oczu przed użyciem trik kosmetyczny dla wydłużania rzęs Jeśli chcesz rezultaty szybko.

Idealny, aby uniknąć wysypki

Jest to choroba skóry, która okazuje się być dość irytujące, nie tylko daje uczucie swędzenia, ale rozpala teren i to widać gołym okiem. Do zapobiegania lub leczenia wysypki na ciele potrzebnego naniesienie ilości wazeliny łatwość domu i całkowicie wyeliminować swędzenie. przed snem najlepiej wykorzystać ten produkt codziennie na szyi, rąk lub twarzy.

Nie należy przerywać czytanie: Korzyści z aloesu do włosów

Uzupełnienie do zmiękczania skórek

wskazówki naskórek kosmetyczne

Ręce są ważną częścią ciała musi być ostrożny. Jedną z przeszkód na drodze do osiągnięcia tego celu są skórki. Aby przezwyciężyć tę wadę, zaleca stosując porcję wazeliny na nich przez tydzień, dni mogą być postrzegane jako zmiękczanie i usuwanie ich jest dużo łatwiejsze.

Pomaga ustawić perfum

to Piękno jest prosta sztuczka dla perfum dłużej. Pierwszym z nich jest nałożony na skórę niewielkiej ilości wazeliny, a następnie rozpylić zapach. Ten produkt może być używany bez żadnych problemów, gdyż nie zmienia zapach balsamu być neutralny produkt.

ostateczne zalecenia

  • Unikać kontaktu z oczami wazeliny: gdy produkt osiągnie oczy należy przemyć wodą.
  • Użyj wazeliny z ostrożnością: Jeśli skóra jest stan zapalny należy unikać syntetyczny wazelinę, i zdecydować się na naturalne. Olej wazelinowy otrzymywane produkowane i spowodować poważne uszkodzenia skóry.
  • Strzeż urazów lub ran: w przypadku urazu lub jakiejkolwiek szkody, to lepiej nie używać wazeliny, gdyż może to mieć wpływ na odsłoniętą powierzchnię, inne środki do domu które są skuteczne w tym przypadku.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =