10 ostrzeżeń zdrowotnych że oczy wysyłać do Ciebie i jak je chronić

Czy wiesz, że Twoje oczy mogą powiedzieć wiele o swoje zdrowie? Wzrok jest stałą częścią naszego świadomego życia, a my zwyczajnie działać normalnie jakiekolwiek nieprawidłowości w naszych oczach może wysyłać sygnał jakichkolwiek problemów zdrowotnych.

redeye

10 ostrzeżeń zdrowotnych że oczy wysyłać do Ciebie i jak je chronić

Istnieją pewne objawy wzrokowe są oczywiste, zarówno w sposób są one uruchomione oczu lub swój ogólny wygląd - niektóre bardziej oczywiste niż inne. Mogą one być użyteczne wskaźniki, które pomagają uniknąć pogorszenia stanu zdrowia.

1. opadające powieki

Opadające powieki, zwany także opadanie powiek, w tym nieregularne opadającymi powiekami. Jest to typowa oznaka starzenia się, ale w niektórych przypadkach może zapowiadać miastenia, choroba, która wpływa na układ odpornościowy. Może również wskazywać na guz mózgu.

2. Odroczony Kolor oczu

Iris heterochromia, jest stanem, który tworzy różne kolorowe oczy, ta sama osoba genetycznej. Można także zaproponować możliwość zapalenia, jaskra, a Nerwiakowłókniakowatość jest chorobą genetyczną, która zaburza rozwój komórek w układzie nerwowym.

3. nieregularne Pupilas

Źrenice zasadniczo identyczne w wyglądzie i w reakcji na działanie światła. Gdy rozmiar, który różni się lub reagować w inny sposób na działanie światła, tak, może wskazywać, stwardnienie rozsiane, udar mózgu, nowotwór i / lub kiły.

4. Vision

Jeśli Twoja wizja jest jasne i mętne, nawet przy próbie leczenia, może być objawem poważniejszych problemów zdrowotnych. Zwiększone ciśnienie w oczach i obrzęk często przyczyną tego objawu. Jeśli widok jest całkowicie zagubiony w jednym oku, to wyraźnie wskazuje na poważny problem, takich jak udar mózgu, nagły degeneracji plamki lub typ jaskry.

5. Wystające oczy

Ten objaw jest również wspólne dziedzictwo genetyczne, ale może też sygnalizować problemy z tarczycą. Tarczycy powoduje chorobę, która pęcznieje kolejno tkanki pobliżu zaburzenia równowagi hormonalnej oka, dając aspekt wystające. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz artykuł post 10 oznak, że masz problem tarczycy.

Nie należy przerywać czytanie: 3 pokarmy, które zwiększają ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera

6. Sporadycznie miga

Jeśli widzisz nieprzewidywalne błyski światła w ciągu dnia, może to oznaczać, że siatkówka się rozprzestrzenia. Ten objaw jest wynikiem warunków, takich jak: jaskra i krótkowzroczność.

7. Czerwone oczy

Gdy naczynia wewnątrz półprzezroczystej warstwy oka (spojówki) wycieku, można zauważyć niewielką ilość krwi zmętnienie pogląd. Może ona wystąpić, gdy oko jest trafiony przez obiekt, ale w wielu przypadkach pochodzenie trudno wskazać. Niektórzy lekarze uważają, że jest oznaką zaburzeń płytek krwi lub ciężką wysokie ciśnienie krwi.

Jeśli cierpisz z przekrwionymi oczami i na pewno nie jest to wynikiem problemów zdrowotnych, a następnie można użyć naturalnych środków w leczeniu tej choroby. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat w naszym artykule: Jak usunąć efekt czerwonych oczu.

8. szary pierścień wokół rogówki

Ten szary pierścień wokół krawędzi rogówki mogą wskazywać na wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów także wysoki poziom we krwi i zwiększone ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

9. Żółtaczka

Wątroba stosuje substancję o nazwie bilirubiny do filtrowania białka i tlenu w organizmie. Jeżeli występuje nadmiar bilirubiny z powodu chorób wątroby, może to mieć wpływ na kolor spojówki oka. Niezwykły żółty wygląd może być objawem marskości wątroby lub zapalenie wątroby.

10. zanikające oczy

Można wskazać, zaćmę, a zmętnienie oka, który wpływa na wizji i występuje częściej u osób starszych.

Kroki podjąć, aby zachować lepsze zdrowie oczu

Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby zachować długowieczność i zdrowie swojej wizji. Małe zmiany w stylu życia może działać jako podstawowe środki zapobiegawcze dla bezpieczniejszej przyszłości. Zdrowe nawyki mogą zapobiegać chorobom i miej oczy żadnych objawów. Nadszedł czas, aby docenić wszystko, co twoje oczy zrobić dla ciebie.

Solidna dieta

W chwili obecnej należy wiedzieć, że zdrowa dieta jest nieoceniony wkład w ogólny stan zdrowia. Wystarczająca dawka witamin, minerałów i innych składników odżywczych, wzmacniają swoje oczy i zapobiec pewne warunki. Skupić się na zielonych warzyw, oleju z ryb i roślin strączkowych. Jagody może także poprawić swoją wizję.

Nie należy przerywać czytanie: Co twoje wiersze mówią o twojej osobowości

Możesz znaleźć więcej informacji na temat składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowia oczu w naszym artykule o najlepszych odżywkach dla oczu i poprawiają naturalną wizję.

Zostaw złe nawyki

Zużycie tabaka, zwłaszcza palenie jest szkodliwe dla zdrowia w wielu różnych sposobów. Bezpośrednio wpływ nerwami wzrokowymi i może prowadzić do zaćmy i innych chorób oczu. nadużywanie alkoholu często przyczynia się do utraty wzroku i oczu degeneracji.

Chroń swoje oczy

Wystawienie na działanie promieni UV może doprowadzić do opalenizny, ale może być także poważnym zagrożeniem dla wzroku. Aby uniknąć chorób, takich jak zwyrodnienie plamki żółtej, nie patrzeć bezpośrednio na słońce i używa okulary polaryzacyjne w słoneczny dzień. Okulary ochronne powinny być również uwzględnione w pracy i niebezpiecznych sportów kontaktowych.

Mniej czasu przed ekranami

Trudno jest się trzymać z dala od ekranów w naszym społeczeństwie rozwiniętych. Normalne korzystanie z komputerów i jest w porządku telewizji, ale małe przerwy w czasie wolnym czasie może zająć dużo stresu z oczu.

Nie dotykać oczu

Może to być kuszące, aby pocierać swędzenie oczu, a kiedy są źli lub czujesz się zmęczony, ale staramy się jak najlepiej oprzeć. Można to przenieść brudu i zarazków z oka i podrażniają wewnętrznej części.

Wizyty u lekarza

Wiele warunków dotyczących zdrowia oczu są trudne do wykrycia we wczesnym stadium rozwoju. Najlepszym sposobem na przezwyciężenie tego problemu jest z regularnych konsultacji z lekarzem specjalistą. lekarze oko dokładnie wiedzieć, co należy zwracać uwagę na badanie i może dać użyteczne wskazówki dla zdrowych oczu.
Bez wizji, trudno byłoby nam konceptualizacji piękno życia. Dokonać drobnych zmian i zachować czujność objawów, zapewnić ogólny stan zdrowia i długowieczności swoich oczach.

Badania Lucida i pisanie Życia
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 40