The Truth Behind Cukier: słodki złodziej życia. (Część 4)

Kobieta jedzenia ciastko cukier

Część 4 z 6

część 1
część 2
część 3

FAKE INSULIN

Odkrycie insuliny miała być wielkim zbawcą. Nagroda Nobla w 1923 roku To było Sir Frederick Grant Banting i Macleod John za odkrycie insuliny. Początkowo insulinę było trudne i kosztowne do wykonania. Tylko bogaci mogli sobie pozwolić na zwierzętach diabetyków gruczołów ekstraktów wstrzyknięto do krwi w celu uzupełnienia własnych zużyte trzustkę.

Jednak wraz z pojawieniem się insuliny syntetycznej, cukrzyk powinien być wstrzykiwany codziennie przez resztę swojego życia, wszystkie alarmy były aktywowane firmom farmaceutycznym. Fałszywe insulina może być opatentowane, masowo produkowane i sprzedawane od teraz aż do końca czasów! Był to bardzo duży problem, zwłaszcza z rosnącym spożyciem cukru białego, który zapewnił niekończący się strumień nowych diabetyków.

Dufty mówi o wiele ważniejsze odkrycia przyszedł rok po insulina została odkryta, i milczał. W 1924 roku dobra nazwa badacz dr Seale Harris odkrył związek między nadmiarem insuliny we krwi i hipoglikemią. Zrozumiał, co oczywiste: że wszyscy biały cukier spożywany codziennie nazywa zbyt dużo insuliny. Nadmiar insuliny we krwi pozbył nadmiar glukozy we krwi, co pacjent czuje słaby i zawroty głowy, gdy poziom cukru we krwi jest bardzo niski.

Ale co dr Harris skazany Hall of Darkness wszystko jest zawsze, że ich rozwiązanie nie była sztuczna pigułka, która stałaby tysiące milionów dla firm farmaceutycznych. Nie rozwiązanie Harris hipoglikemia Było oczywiste: stop przeciążenia cukru białego, a tym samym normalizować naturalną produkcję insuliny.

Nie Nobla Harris. Podejście medyczna jest zawsze taka sama: jeśli nierównowaga nie mogą być korygowane przez nowego leku, wszelkie zasoby naturalne, takie jak jeść rozsądnie, nazywany jest „nienaukowe”.

Lekarze chcą oceniać ludzi przez powtórzone badanie tolerancji glukozy, żeby upewnić się, że są one rzeczywiście diabetyków, zanim zostaną skazani na życie insuliny fałszywe? Żartujesz? Niektórzy ludzie przyjmować insulinę po jednorazowym badaniu laboratoryjnym z lektury limitu wysokiej glukozy we krwi. Lub co najmniej otrzymując receptury obu leków G wymienionych powyżej.

Co jest nie tak z tymi lekami?

Najpierw trzeba pozbyć się fałszywego insuliny.

syntetyczne insuliny są trzy główne typy:

- szybkie działanie
- Działanie pośrednia
- Wieloletnie

Niektóre fałszywe insulin pochodzące z drożdży. Naukowcy odkryli sposób na uzyskanie związku, który jest strukturalnie identyczny z ludzką insuliną z drożdży piekarniczych. (Physicians Desk Reference, str 1917) lub E. coli (1463 str.) Lub świń: trzustki świni (P 1477). Może być wiele różnych kombinacji w recepturach w opinii lekarza (chyba), mieszając trzy rodzaje insuliny w określonych porach dnia. Dla każdego typu - natychmiastowe, pośredniej i długo działającej - istnieje wiele różnych marek do wyboru. jak Baskin-Robbins.

Głównym problemem jest to, że chociaż udawać, że jest dokładnie taka sama, jak insulina, że ​​organizm produkuje, faktycznie nie jest. To normalne, że nauka / numery gry, twierdząc, że ciało jest tylko samochód, a jeśli możemy znaleźć części można wymienić wszystko. Albo jakby wszystkie składniki na ciasto wsypano do miski i wymieszać tylko to, jaki rodzaj ciasta można się spodziewać?

Nie należy przerywać czytanie: Jeśli pójdziesz do siłowni nigdy uczynić te 8 rzeczy

Sztuką jest tu czas. Ciało wie dokładnie, kiedy należy uzyskać dokładnie taki rodzaj i ilość insuliny potrzebnej przez trzustkę. Wszystkie regulacji poziomu cukru we krwi jest niezwykle skomplikowany problem, obejmujące nadnerczy, wątroby i tarczycy, oprócz trzustki. Wiemy tylko część historii. Istnieje wiele więcej w tajemnicy cukru we krwi, który tylko zastanawianie się strukturę insuliny. Dowodem na to jest fakt, że Cukrzyca wzrosła do No.7 przyczyną śmierci w Stanach Zjednoczonych. dziś. (Centers for Disease Control).

Po drugie, Glucophage. Jest to pigułka podawać pacjentom, u których zdiagnozowano cukrzycę. Glucophage sztuczne kontrolę stężenia glukozy we krwi poprzez zakłócanie wychwytu normalny poziom glukozy ciała. Chociaż producent ostrzega, że ​​ograniczenie w diecie powinno być podstawowym środkiem kontroli cukrzycy (na RDP, str. 797), w praktyce Glucophage często może być określone po pojedynczej dużej cukru odczytu krwi, bez pewności, że pacjent rzeczywiście ma cukrzycę. I rzadko oceniane wyborów dietetycznych.

Glucophage Ma kilka poważnych skutków ubocznych, które są rzadko wspomina:

- Uszkodzenie nerek
- mleczanowej (śmiertelne 50% czasu)
- Mdłości
- Wymioty
- wzdęcia
- Anoreksja

- 798 p PDR

Glipizyd jest inne popularne pigułki na cukrzycę. Lek ten wymaga funkcjonowania trzustki. Sztuczny glipizyd zaczyna oddanie trzustkę do wytwarzania większej ilości insuliny. (PDR, p.2182) Rzeczywista droga glipizyd obniża poziom glukozy we krwi jest nieznana. Być może dlatego główne skutki uboczne wymienione przez producenta:

- Zwiększone ryzyko śmiertelności sercowej
- choroby nerek
- Choroby wątroby
- Hipoglikemia (!)
- Utrata kontroli stężenia glukozy we krwi
- Zaparcia
- wysypki skórne
- Niedokrwistość
- Zawroty głowy
- Ból głowy

Poza tym powinno być w porządku.

Do was wszystkich tam znajomych z tych leków G - Czy lekarz kiedykolwiek powiedział coś na ten temat?

Czy mówisz sztucznej insuliny lub leki przeciwcukrzycowe w formie tabletek, fakt, że nie zmieniła się od 1923 roku:

Leki te nie zostały wyleczone osoby z cukrzycą.

Pomyśl o tym. Czy kiedykolwiek w życiu spotkałem insulina dla diabetyków wstrzykiwany lub podjęte tych leków przez wiele lat i został odzyskany w czasie i dobrze, z normalnego życia? Oczywiście, że nie. Słyszałeś o cukrzyka zostało mu przestać jeść cukier biały? Oczywiście, że nie - zamiast tego powiedział chorych na cukrzycę jeść więcej cukru, gdy czujesz się słaby! To gra: punkt leków na cukrzycę nie jest zdrowie lub odzysku lub wyleczenie choroby. To zawsze była nastawiona na jeden cel: sprzedać więcej leków.

Nie należy przerywać czytanie: 6 znaków, które mają perforowaną jelit

Co jest celem terapii medycznej? Jak zawsze ukryć objawy. Podobnie jak większość lekarzy nie mają doświadczenie w żywieniu zwykle mówią pacjenta, że ​​cukrzyca jest chorobą, teraz mam go na całe życie, która ma podłoże genetyczne, a jedyny sposób, aby kontrolować to jest z lekami. Lekarz nawet nie pytają o diecie niedawnego pacjenta - informacja ta nie ma znaczenia dla pracy sprzedaży narkotyków. W rzeczywistości wiele iść tak daleko, aby powiedzieć, że to, co zjada pacjent będzie miał żadnego wpływu na choroby, ponieważ trzustka jest przeprowadzana. To jest powód, dlaczego zalecenia dietetyczne nie występuje po wystąpieniu rozpoznanie cukrzycy.

Absurdalność i błędów z tych zaleceń są wysoko cenione przez tysiące pacjentów początkowo rozpoznaną cukrzycą, którzy zostali całkowicie utwardzonych, po prostu dlatego, że czyszczone diety.

Dr Stephen Gyland wykazał w 1950 roku, podobnie jak dziesiątki innych uzdrowicieli po nim, że jedynym sposobem na wyleczenie cukrzycy może rzeczywiście radykalnie zmienić dietę. (List Gyland) Istnieje wiele programów, które wykazują holistyczne spójnego sukces odwrócenia cukrzycy u osób dorosłych, najczęściej typu. Wyobraź sobie, co to pierwszy krok w procesie gojenia. To prawda, nie więcej cukier rafinowany. Łącznie alkohol.

Brzmi to bardzo proste, ale to naprawdę jest niezwykle trudne. Spójrz, co pacjent ma do pokonania:

1. Nie chce zrezygnować z cukru. On jest uzależniony od tego, kocha smak i potrzeb krótkoterminowego euforii.

2. Lekarze mówią, że pacjent musi opuścić cukru. W rzeczywistości, lekarz powie pacjentowi jeść słodycze kiedy zawroty głowy, aby „podnieść poziom cukru we krwi.”

3. Cukier jest wszędzie: w większości produktów spożywczych, tysiąc sposobów, aw korytarzach polach w supermarketach, gdzie ludzie muszą czekać, aby płacić za jedzenie.

4. To będzie nieprzyjemny czas oczekiwania.

To jest, gdy lek jest tak dobrze ustawione. Medycyna mówi: Nie martw się o nic. Dbamy o wszystko. Daj odpowiedzialność za swoje zdrowie i utrzymać jeść, co chcesz. Tbinges cukru USA przez ostatnie 20 lat nie przynoszą cukrzycy jest genetyczny.

Dla słabego społeczeństwa z zaburzeniami zdrowia, leki na cukrzycę jest idealnym rozwiązaniem. Decyzja opóźnienia bierze ciśnienie i uniknąć nieprzyjemnych działań. Świetnie! Mogę Pij Coca Cola, jak wszyscy inni! Wszystko co musisz zrobić, to wziąć te tabletki i lekarz mówi, nic mi nie będzie. Wiele osób robi.

To na pewno. Wielu Amerykanów są leki na cukrzycę. A fakt, że lek nie został wyleczony ktoś cukrzycy uczynił nas krajem, gdzie cukrzyca jest teraz ?! powiedziałem, 7. najczęstszą przyczyną śmierci!?

Przejdź do części 5 Tutaj


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 58

map