Jak czyścić tętnice z prostym owoców

Jak czyścić tętnice z prostym owoców

Stwierdzono, że Granada mógł zapobiec postępowi choroby w tętnicy wieńcowej. Nowe badania opublikowane w czasopiśmie „Atherosclerosis” potwierdza, że ​​ekstrakt z Granady można zapobiec i / lub odwrócić poważne patologie związane ze śmiertelnością serca. Stopniowe zagęszczanie arterii wieńcowych spowodowane gromadzeniem substancji tłuszczowych, jest znany jako miażdżyca tętnic.

 wyodrębnić korzystne skutki w leczeniu Granada tętnic:

  • Obniżony poziom stresu oksydacyjnego
  • Zmniejszenie monocytie białko chemotaktyczne - 1 przekaźnik chemiczny (chemokina), związanych z procesami zapalnymi w tętnicach.
  • Zmniejszona akumulacja lipidów w mięśniu sercowym
  • Zmniejszona infiltracja makrofagów w mięśniu serca
  • zmniejszony poziom białka chemotaktycznego dla monocytów - 1 i zwłóknienia mięśnia sercowego
  • Zmniejszone rozszerzenie serca
  • zmiany w EKG redukcja

Niedobór witaminy C przyczyna choroby układu sercowo-naczyniowego

Jak można coś tak łagodne i często jak ekstraktu owocowego, inwestują wiele aspektów choroby wieńcowej w czasie, jak wynika z wcześniejszych badań? Reakcja może być fakt, że przodkowie koewoluowały pewnych pokarmów (owoców), w szczególności tak długo, że brak dostatecznej ilości tych produktów spożywczych, może bezpośrednio prowadzić do upośledzenia czynności narządów. Rzeczywiście, dwukrotny laureat Nagrody Nobla Linus Pauling nagroda, twierdził, że niedobór witaminy C jest główną przyczyną chorób układu krążenia ze względu na fakt, że nasi przodkowie naczelnych hominidów raz miał całoroczny dostęp do owoców i w wyniku czego utracił zdolność do syntezy.

Nie należy przerywać czytanie: 10 Wskazówki do odwrócenia utraty włosów tarczycę

dyskusja

Badanie to dodaje do istniejących badań klinicznych wskazujących, że Granada mogą pomóc odetkać tętnic. Na przykład w 2004 roku w czasopiśmie Clinical Nutrition opublikował wyniki badania klinicznego trzy lata w populacji Izraela, a okazało się, że dzienne spożycie soku Granada odwraca zwężenia tętnicy szyjnej do maksymalnie 29% w ciągu 1 roku. Nieoczekiwanie, blokady w grupie kontrolnej wzrosła o 9%, co wskazuje, że odblokowanie efekty tętnicy przez Granada są nawet większe niż pierwsze widoczne.

Wartość Granada w chorobach sercowo-naczyniowych jest bardzo szeroki, o czym świadczą następujące właściwości potwierdzono doświadczalnie.

Korzyści z chorobami sercowo-naczyniowymi w Granada

anty -inflamatorias

Podobnie jak wielu przewlekłych chorób zwyrodnieniowych, zapalenie odgrywa ważną rolę w patogenezie chorób układu krążenia.

Obniża ciśnienie krwi

Sok Granada ma naturalne angiotensins convertiendo właściwości hamowania enzymu i środka wzmacniającego tlenku azotu, dwa znane sposoby zmniejszenia ciśnienia krwi. Wreszcie, ekstrakt jest bogaty w punicalagin Granada stwierdzono zmniejszenie negatywnych skutków stresu zaburzone segmentów tętnic narażonych na zakłócony przepływ.

Nie należy przerywać czytanie: 12 rodzajów herbat i ich właściwości

przeciwinfekcyjny

Tworzenie się płytki w tętnicach często wiąże infekcji wirusowych i bakteryjnych, włącznie z wtórnym zapaleniem wątroby typu C i Chlamydia pneumoniae. Granada posiada szeroki zakres właściwości antybakteryjne i antywirusowe.

antirust

Jednym ze sposobów, w którym lipidów we krwi się promotory, choroby serca (aterogenną) dokonuje się przez utlenianie. LDL, na przykład, może być technicznie „high”, ale nieszkodliwe, o ile nie jest łatwo utlenia. Stwierdzono, że Granada zmniejsza stres oksydacyjny w krwi, mierzonej na podstawie poziomów Paraoksonaza surowicy. Badania wykazały, że to zmniejszenie stresu oksydacyjnego pochodzące ze zużycia Granada wiąże się ze zmniejszeniem o 44% w wielkości miażdżycowych.

Dobre odżywianie jest wskazane, aby zawsze postępować podczas gdy w naturalnym leczeniu, ponieważ jest zrozumiałe, że nasze choroby są w duży odsetek złych nawyków żywieniowych.

Badania i pisanie Lucid Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1