Oglądając mylące dla produktów zdrowotnych.

Porady dbać o produktach zdrowotnych mylące i fałszywe reklamy.

Obiecują szybkich uzdrowień i łatwych rozwiązań dla każdych warunkach, od otyłości i raka na choroby AIDS i Alzheimera. Mogą one wynosić od niesprawdzonych suplementów leczniczych do urządzeń i zabiegów związanych ze zdrowiem.

Ale konsumenci, którzy kupują niektóre z tych produktów tylko stracić swoje pieniądze. Produkty te mogą nawet spowodować poważne szkody dla zdrowia, a wiele z nich może być kosztowne dla pacjenta, ponieważ ubezpieczenia zdrowotnego rzadko pokrywać wydatki.

Oto kilka wskazówek, aby zidentyfikować potencjalne produkty oszukańczych. Strzeż:

* Produkty, które twierdzą, że leczy wszystkie lub różnorodne dolegliwości. Na przykład: „Jest to bardzo korzystne w leczeniu reumatyzmu, zapalenia stawów, infekcji, problemy prostaty, wrzody, rak, choroby serca, wysokie ciśnienie krwi zagęszczający i inne.”

* Uwagi sugerujące, że produkt można leczyć i leczyć choroby. Na przykład: „zmniejsza guzy” lub „leczy impotencję”.

* Gorące, które używają takich słów jak „przełom naukowy”, „cudownego uzdrowienia”, „ekskluzywny produkt”, „tajne” lub „składnik starożytnego remedium” Na przykład: „a. Rewolucyjną innowację sformułowane przy użyciu sprawdzonych zasad nauk medycznych na podstawie naturalnego zdrowia. "

* Teksty wykorzystujące nadzwyczajne warunki brzmiące, jak w odniesieniu do produktu odchudzania „stymulacja punktu głód” i „termogenezę”.

Nie należy przerywać czytanie: 10 wskazówek, aby idealny zdrowego smoothie

* Przypadki lub osobiste referencje przez konsumentów lub lekarzy twierdzących niesamowite rezultaty nieudokumentowane. Na przykład: „Mój mąż cierpi na chorobę Alzheimera. Zaczął biorąc łyżkę tego produktu codziennie. A teraz, w ciągu zaledwie 22 dni miał kosić trawnika, czyszczenia garażu, pracując w ogrodzie sadzenie kwiatów i bierzemy nasz poranny spacer. "

* Propozycje ograniczonej dostępności i zaliczkę. Na przykład: „Pospiesz się. Ta oferta kończy się wkrótce. Wyślij czek zarezerwować swój produkt. "

* Promises zerowe ryzyko - „gwarancję zwrotu pieniędzy”. Na przykład: „Jeśli po 30 dniach nie upadł na ziemię przynajmniej 4 funty tygodniowo, wrócimy czek”.

Aby zgłosić produkt zdrowia, które Twoim zdaniem jest reklamowany zwodniczo kontaktów www.ftc.gov.

Źródło: Salud.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 3 =

map