Jesteś piękna, gdy niepełnymi próbek

Jesteś piękna, gdy pokażesz niedoskonałe, prawdopodobnie usłyszy lub przeczyta tę frazę jak wyżej. Piękno jest kontrowersyjna kwestia, która trzyma nas wiele naszych niespokojnych życiu, jednak poza naszymi normami społecznymi, istnieje wiele smaków, aż oczy i ludzi tam, nic dziwnego, że mówi się, że piękno jest w oku patrzącego, a który następnie można powiedzieć, że ktoś lub coś jest piękne?.

Jesteś piękna, gdy niepełnymi próbek

Doskonałość jest męczące

Ale każdego ranka budzisz się z ideą dzięki czemu można idealnie wychodzić, makijaż, sukienki, wysokie obcasy, kremy, aw tym wszystkim, ale faktycznie kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie się zatrzymać? Ta kobieta, matka, człowiek, który przemieszcza się cały czas pod tym przebraniu.

męczące doskonałość

Reklama i handel były odpowiedzialne za udzielenie pewnych norm społecznych koncepcji piękna, chirurgów plastycznych, implanty stomatologiczne, korekt, chemikalia do włosów, To nakłada na wyścig handlowy kosmetyczny, czasami poświęcić czas i ważnych rzeczy w naszym życiu, aby dołączyć do tego wyścigu. Jak wiele z nich nie cierpiał na ból lub straciły spędzić miłe chwile na wizytę w salonie kosmetycznym? Ile inni opuścili swoje życie w sali operacyjnej do poddania się zabiegom inwazyjnym?

Wstawać codziennie i spojrzeć na nasz wizerunek w lustrze, spędzają godziny myśleć jak nasze włosy mogą wyglądać lepiej, dlaczego należy usunąć lub umieścić w naszym organizmie staje się obsesją, która coraz bardziej ciągnie nas w dół ścieżkę frustracji emocjonalnej, w końcu wyczerpie się i lęk, stres i depresja. Tak więc atakowanie naszego zdrowia i szczęścia w ogóle.

Bella lub niedoskonałe?

Bella lub niedoskonałe

Pomysł jest niedoskonały czasami przeraża nas, Ale przechodząc prawdziwie żył życia pozostawia ślady w nas na ogół boją wszystkie kobiety, ciąża, blizny działa, nasza skóra traci lat świetlnych i ma tendencję do wyglądać nieco sztywniejsze.

Nie należy przerywać czytanie: Asertywność i nauczyć się powiedzieć, co czujesz

Te ślady faktycznie stanowią ślady ścieżki podjęte, z życia mieszkał, i nie ma nic gorszego niż śmierć, że odmowy żyć, to rozumiemy, że na żywo jest konieczne i że te utwory nie są więcej niż cielesnej reprezentacji co nauczyliśmy się w ciągu naszej podróży, to jednak istnieje tendencja do umniejsza i umieścić negatywne konotacje zwiększyć nasze odrzucenie nich.

Kto może nawet kwestionować znaczenie grzbiecie stoi doświadczenie daje życie? Widziane w ten sposób, rozstępy, na przykład, są jasne przedstawienie macierzyństwa. A kto może zaprzeczyć, piękno twarzy matki, kiedy trzyma w ramionach po raz pierwszy Twojego dziecka?

Mówi się, że nie ma większej niż piękno druku szczęścia. uczyć się na nowo zdefiniować nasze zobowiązanie, że są kobiety, które już rozpoczęły się przyłączyć do tego ruchu.

Musimy jasno powiedzieć, że Nie powinno być żadnych uprzedzeń lub dbać o swoje ciało, który decyduje, kto zdecyduje się nie pokazać, jak to jest, jeśli w obu przypadkach są wolne i poczuć się jak robisz ze swoim życiem co najlepsze, należy to zrobić bez strachu czy skrupułów, każdy może wybrać to, co najlepiej chcesz zrobić ze swoim życiem. Powyższa dyskusja jest oparta na który zrobi wszystko, aby zadowolić, wierząc, że muszą dostosować swoje ciało do normy, często nieosiągalne, które mają być przyjęte.

Pokaż swoją kruchość

Słabość ma drobną tajemnicę, że nie widzi możliwości, Najpiękniejsze rzeczy w życiu są często kruche, ale z biegiem lat uczy nas być kruche lub słaby jest negatywnym aspektem naszej osobowości, że musimy walczyć, podczas gdy w rzeczywistości wszystko w większym lub mniejszym stopniu są kruche, stopniowo nauczyć się akceptować, że jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy doskonali lub niezwyciężony, daje naszym życiu opłatę spokoju absolutnie niezbędna dla osiągnięcia szczęścia, które powinny być pod żadnym pojęciem głównym celem życia.

Nie należy przerywać czytanie: 7 sekretów aby stać się wielkim komunikator

Kruchość człowieczeństwa mieści się, smucą, śmieją się i wyrazić uwalnia pesos duszy, choć staramy się unikać końca do końca nasze szczęście i radość życia, umożliwiają i przyjąć, że są delikatne również ma magiczną urok nowo odkryć inni jak rozpoznać w sobie własną słabość ..

Imperfect Beauty

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kiedyś, ponieważ wszyscy staramy się być piękna za wszelką cenę?, Bo odpowiedź jest prosta, doskonałe piękno nie istnieje, za każdym razem naprawić włosy myślisz, że masz zrobić inaczej, a jeśli Państwo według zacząć planować kolejny rodzaj aranżacji. Prawdziwe piękno jest niedoskonałe piękno wykazały, że naturalne, nie obejmuje lub biegnie po modelach reklamowych, wyrażoną w setkach tysięcy rzeczy poza modnych ubrań lub ciała. Prawdziwe piękno jest przede wszystkim bycie szczęśliwym być tutaj oddycha i przez to doświadczenie życia, że ​​„ty”, że nie odmawia robić niczego, co sprawia, że ​​jej oczy świecą.

Pokaż swoją niedoskonałość i nauczyć się być piękne

Porzucić niepotrzebnej walki, nie ma wroga do walki a nie cel do osiągnięcia być piękne, nie dostaniesz więcej szczęścia, aby utrzymać szukasz idealnego piękna, zdecydować teraz, aby wyjść i pozwalają zobaczyć, jak jesteś, śmieje się i płacze, jeśli to konieczne pozwolić sobie być wyczerpany i zmęczony, albo szczęśliwy i jasny. To jedyny sposób, można być naprawdę piękne, być sobą cały czas.

Kostiumy plastikowy opona, są sztywne i antyludzkim, nadszedł czas zacząć pozwalając je powoli i ocenić swoją wspaniałą figurę naturalnej i szczęśliwy. Odważ się być raz na zawsze, Bella naprawdę pokazując swoje niedoskonałe piękno.!

Nie piękno, które inspiruje najgłębszą pasją. Uroda bez łaski jest haczyk bez przynęty. Wyrazu piękno zmęczony. -Emerson-

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 90