5 największych kłamstwa na temat odchudzania

leży odchudzania

Przemysł kosmetyczny i moda jest pełne półprawd na temat odchudzania, wprowadzających w błąd informacji, oszustw i kłamstw. Oto 10 Największym leży słyszysz kiedy starasz się schudnąć.

1. okładkach magazynów kobiecych

Istnieje kilka dobrych czasopism, ale o 90% ciał widać na okładkach magazynów są retuszowane, opieki i nagłówki są pełne kłamstw. Magazyny zdrowotne i relaksacyjne dla kobiet są najbardziej zwodnicze.
Nagłówki takie jak „utraty wagi w ciągu 3 dni” lub „10 ćwiczeń do tonu tył bardzo szybko”, są umieszczone na okładce sprzedaży czasopism. Są one zwykle towarzyszy celebryty, który ostatnio stracił trochę na wadze.

Prawda mówimy o tym, co chcesz usłyszeć, więc skłonić do zakupu magazynu. Nie ma nic o szybkie i łatwe przekształcenie swoje ciało i swoje życie. Nie pozwól tych czasopism ty mylić lub sfrustrowany ciebie.

2. Utrata wagi jest mniej jeść i wykonywać więcej

Wiele osób twierdzi, że jedzenie 1200 kalorii dziennie, na godzinę lub więcej cardio pomoże Ci schudnąć. Ale w praktyce tak się nie dzieje. Niestety, ten scenariusz jest bardziej powszechne niż myślisz. Utrata masy ciała jest funkcją ujemnego bilansu energetycznego w czasie. Jednak ujemny bilans energetyczny nie jest automatycznie tworzony przez jedzenie mniej i więcej ruchu.

To dlatego, że twój metabolizm został już dostosowany do zwiększenia stężenia redukcję tłuszczu i kalorii może być nawet szybko, ale twoje ciało będzie skarżą się na objawy takie jak zmęczenie, zmęczenie i głód będzie towarzyszyć przesadzone. Można schudnąć szybko na chwilę, ale na pewno będziesz przytyje wtedy.

Koniecznie przeczytaj: nijakie dieta wie jakich przypadkach jest bardziej skuteczna i jak to zrobić

Prawda: utrata masy ciała musi być zrównoważona wszystko sprowadza się do jedzenia i prawidłowo, To pozwala schudnąć przez ćwiczenia skutecznie zapamiętać większy cel swojej diecie, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, zatem również poprawy zdrowia emocjonalnego

3. Musisz utworzyć dzienny deficyt 500 kalorii stracić jednego funta

Wszyscy słyszeliśmy, że istnieje około 3500 kalorii w funta. Na tej podstawie średnia rada jest, aby jeść 500 kalorii dziennie mniej stracić 1 kg tygodniowo. Na szczęście dla nas, że matematyka nie jest zawsze przenieść do świata realnego.

Problem z tą radą jest rozpoczęcie tych diet i kończy się zużywa mniej kalorii niż to konieczne a system nie obsługuje tej drastycznej redukcji, więc skończyć się jeść dużo więcej następnego dnia, skutecznie zmniejszyć ilość spożywanych kalorii, a następnie odzyskać następnego dnia.

Prawda: Nawet niewielkie zmniejszenie spożycia żywności może powodować znaczną utratę masy ciała. Często zdarza się, redukcja 100 kalorii dziennie wystarczy, aby zobaczyć tempo utraty wagi nadal rośnie.

4. Żywność zalecana do odchudzania

eatingJunkFood

Jest to standardowy pomiar jest zwykle od 5 do 6 małych posiłków lub 3 posiłki i przekąski od 2 do 3.Nie ma nic złego z tym radę, ale to jest po prostu fakt, że badanie zdecydowana większość społeczeństwa nie mają możliwości wprowadzenia tych produktów do Twojego stylu życia.

Nie należy przerywać czytanie: sok ananasowy, aby spalić tłuszcz i schudnąć

Dobrą wiadomością jest to, że nie ma znaczenia, jeśli masz 2000 kalorii lub 2000 kalorii 5 posiłków 3 posiłki. Pod koniec dnia, wciąż jesteś jedzenia 2000 kalorii i utworzyć ten sam deficyt kalorii.
Prawda: przy podejmowaniu decyzji o częstotliwości posiłków, należy wybrać ten, który będzie można kontynuować korzystanie z długiego okresu. Jeść 6 posiłków dziennie nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli przyczyną stresu próbując dostosować harmonogram i znaleźć posiłek dla każdej godzinie skończy się porzucić swój plan odżywiania.

5. Utrata tłuszczu w danym obszarze z celem ćwiczeń

Schudnąć w jednej części ciała jest mit, że wydaje się nigdy nie wychodzi z mody. Każdy program strata jest oparta na koncepcji walki z tłuszczu obszary específicas.Ojalá to było takie proste. Niestety, nie możemy wybrać, gdy tłuszcz jest położony, a nie mamy możliwości wyboru, gdzie masz zamiar iść tak dużo tłuszczu w naszym organizmie.

Prawda: utrata tłuszczu jest systemowy, a nie miejscowe. Połączenie jakości diety, aby utrzymać deficyt kalorii o zrównoważonym programu ćwiczeń jest to jedyny sposób, aby stracić tłuszcz ze wszystkich tych obszarów problemowych.

Pisanie: Życie Zespół Lucida
Zdjęcia: shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3

map