5 olejki eteryczne, aby zwiększyć swoją energię

olejki eteryczne, aby zwiększyć swoją energię

Istnieje wiele olejki eteryczne które mogą być wykorzystane do zwiększenia poziomu energii, samodzielnie lub w połączeniu z innymi olejami. Każdy z nich ma swoją specyfikę działania, i chociaż nie może być sporo olejów, które obsługują tę funkcję pięć dadzą Ci najszerszy zakres użytkowy:

5 olejki eteryczne, aby zwiększyć swoją energię

Oleje te mogą przyczynić się do zwiększenia energii i t dają bardzo dobrze oznaczone, dzięki zawierają właściwości, które mogą odpocząć nerwy i napięcie.

bazylia

Istnieją dwa rodzaje tego olejku, bazylii i francuskiego (lub słodka) bazylia egzotycznych. Chociaż mają podobne działania, tylko francuski bazylia powinny być wykorzystywane w aromaterapii, ponieważ jest o wiele bezpieczniejsze i ma lepszy zapach. Bazylia olej pobudza nadnercza, łagodzi zmęczenie psychiczne i oczyszcza umysł. Łączy on w sobie dobrze z limonki, mięty i rozmarynu.

Uwaga: Basil nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.

imbir

Imbir olejek ma tonik wpływ na nerwy, i jest szczególnie przydatna wtedy, gdy występują problemy ze snem. Łączy on w sobie dobrze z olejem z limonki, aby osiągnąć większy efekt, aby zwiększyć swoją energię.

wapno

wapno olejek jest tonik i tonik, i jest doskonała, jeśli masz trudności z koncentracją po długich godzin pracy lub nauki. To dobrze łączy się z bazylii, imbiru i rozmarynu.

Nie należy przerywać czytanie: pasożyt oczyszcza organizm i normalizacji masy ciała z tej mieszaniny

Miętowy (lub mięty pieprzowej)

Te mennice mieć podobne efekty, ale miętowy jest bardziej miękki i dlatego bezpieczniej jest skorzystać z dziećmi. Mają pobudzająco i kojące nerwy. Mięty pieprzowej olejku miesza się dobrze z rozmarynu i mięty pieprzowej, natomiast olejek miętowy miesza się dobrze z bazylii, rozmarynu i mięty.

rozmaryn

Rozmaryn olejek jest stymulantem, i doskonale nadaje się do stosowania w zmęczenia psychicznego, brak energii i wyczerpania nerwowego. To dobrze łączy się z bazylia, limonki i mięty obu.

Jak używać olejków eterycznych, aby zwiększyć swoją energię?

Jak używać olejków eterycznych

Istnieje wiele sposobów wykorzystania olejków eterycznych, aby zwiększyć poziom energii, ale najlepsze są metody wdychanie. Można użyć dowolnego z poszczególnych olejów lub przygotowanej mieszaniny (z sugestiami opisami) w każdym z tych metod.

Stwórz swój własny mix

Powinny one być mieszane w ciemnej szklanej butelce z pokrywką kroplomierzem i wyraźnie oznakowane. Dodać jedną lub dwie krople każdego oleju w momencie, eksperymentując aż mieszanka chcesz, (upewnij się zachować szczegółowy zapis ile kropli każdego olej używany, więc można wrócić do niego ponownie później). Aby mieszać oleje, zakręcić butelkę kilka razy, a następnie delikatnie zwinąć ją w dłoniach przez kilka minut.

Nie należy przerywać czytanie: flora jelitowa jest bardzo ważne dla zdrowia

pierwsza metoda

Wdychać aromatu bezpośrednio z butli, albo dwa, trzy krople oleju w tkance lub bawełny chusteczką i zapach, w razie potrzeby.

metoda 2

Użyj dyfuzor rozprzestrzeniać zapach przez pokój. W ten sposób można uzyskać odświeżyć pokój lub pomieszczenie, w którym jesteś.

metoda 3

Dodać 12 ml wody destylowanej, 1 łyżkę wódki i 30 kropli olejku (pojedynczy lub w mieszaninie), w butelce rozpylającej dozowania drobnej mgły. Dobrze wymieszać i używać go jako odświeżacz powietrza.

Jeśli wolisz stosowanie olejów ciała, mieszane oleje z zimnym oleju roślinnego wciśnięty jak oliwa z oliwek lub oleju kokosowego, z nie więcej niż 30 kropli olejku do 2 łyżkami oleju roślinnego. Może być stosowany jako olej z lub na łaźni olejowej w gorącej kąpieli.

Jeśli brakuje Ci energii, następnie potraktowano tych olejków eterycznych i zobaczyć, czy to da swój mózg i ciało więcej energii.

Badania Lucida i pisanie Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3