Zastosowanie biustonosz nie jest dobrym pomysłem, ponieważ nauki

biustonosz -lub stanik aw niektórych miejscach Wie, jest symbolem podziału; niektórzy uważają absurdalnego wynalazku inne jako narzędzie inicjacji. Naukowo rzecz biorąc, najbardziej znany biustonosze i piersi Badania wyszedł kilka lat temu.

wsparcie łącznik

nauka sport badacz Jean-Denis Rouillon, profesor oparty na Uniwersytecie Franche-Comte we wschodniej części miasta Besancon, prowadził zespół, który Przeprowadzone badanie 15-letni nad wpływem łączników 330 kobiet w wieku od 18 do 35 lat.

Badanie zostało przeprowadzone na University Hospital (University Hospital) w Besançon, a zespół wykorzystał regułę slajdów i kalibrator do rejestrowania zmian w piersiach kobiet rocznie.

Odkrycia sugerują, że wykorzystanie wsparcia w młodym wieku nie zrobił nic, aby pomóc utrzymać piersi, ból w dole pleców lub zapobiec upadły biust. „Medycznie, fizjologicznie, anatomicznie - piersi nie uzyskać żadnych korzyści dla odmawia grawitacji. Wręcz przeciwnie, przewrócić ze stanika „, powiedział profesor Rouillon w wywiadzie.

Naukowcy uważają, że młode kobiety, by zarobić więcej tonów tkanek i wsparcie tkanka piersi biustonosz, jeśli nie użyje. W badaniu, kobiety, którzy zaprzestali korzystania biustonosze - z wyboru, a nie wymóg badania - było 7 mm (0,3 cala) w wysokości sutków w porównaniu z kobietami, które regularnie stosowane łącznika. Łączniki lub biustonosze, według nich, mogłyby utrudniać krążenie krwi i zmniejszyć ton piersi w czasie.

Koniecznie przeczytaj: Diety z roślin zapobiegania chorób przewlekłych zgonów

„Dla młodszych kobiet, a nie na sobie biustonosz doprowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i poprawia elastyczność, która powstanie w rozwoju piersi”, powiedział dr Stafford Broumand. Oczywiście, wiele kobiet nosi biustonosze z przyczyn innych niż po prostu zmniejszenie upadek piersi.

Zespół zaleca ostrożność przy sporządzaniu ogólnych wniosków z tego badania, ponieważ kobiety w badaniu nie są reprezentatywne dla populacji jako całości. Profesor Rouillon uważa, potrzebne są dalsze badania, aby zrozumieć potencjalne skutki - pozytywne lub negatywne - że biustonosze mogą mieć, i przyznaje, że są to bardzo wstępne wyniki.

Życie pisanie Lucida
Referencje: www.iflscience.com
Obraz shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − 13 =

map