Co trzeba wiedzieć o diecie low-carb

Diety niskowęglowodanowe już od ponad dwóch stuleci, jednak większość z czołowych lekarzy jeszcze rozpoznać korzyści z diety, ale może to jest zobowiązany do zmiany, ponieważ coraz więcej badań zaczynają stawiać podkreślić zalety diety o niskiej zawartości węglowodanów.

diecie niskowęglowodanowej

Diet o niskiej zawartości węglowodanów z pewnością nie są nowe, John Rollo raportowania na zastosowaniu diety niskowęglowodanowej w leczeniu cukrzycy w 1797 roku i William Banting opublikował „List na tuszy do społeczeństwa” w 1863 roku, świadczy. W rzeczywistości, wiele diet niskowęglowodanowe są nadal nazywane „styl Diety Banting.”

Jakie są diety niskowęglowodanowe?

W skrócie, diet o niskiej zawartości węglowodanów są oparte na ograniczeniu spożycia węglowodanów i zwiększenie ilości białka i tłuszczu można konsumować.

Jeśli chcesz, aby przestrzegać diety niskowęglowodanowej trzeba ograniczyć spożycie cukru, owoców, niektórych warzywach i skrobi (wiele warzywa są dozwolone na diecie niskowęglowodanowej, jednak wiele skrobię warzywa zawierają węglowodany i powinien być ograniczony).

Chleb, rafinowany cukier, ryż i makaron są zwykle w zamkniętym wykazie lub których należy unikać w diecie niskowęglowodanowej, a mięso, jaja, ryby, ser i inne białka nie są na ograniczonej liście.

Z ponad dwadzieścia badania kliniczne przeprowadzone w ciągu ostatnich jedenastu lat sam, korzyści z diety niskowęglowodanowej są szybko uznając i przyjmując.

Oto niektóre z korzyści płynących z wdrożenia diety niskowęglowodanowej:

  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów regulować poziom insuliny
  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów wspierają utratę tłuszczu
  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów oferują korzyści metaboliczne
  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów zredukować czynniki ryzyka sercowo-naczyniowego
  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów może zmniejszyć głodu
  • Diet o niskiej zawartości węglowodanów może zmniejszyć apetyt prowadzi do niższego spożycia kalorii

Rozporządzenie insuliny i diet o niskiej zawartości węglowodanów

karbo diety ubogiej w mięsie i sałatki

poziom insuliny i wrażliwość na insulinę są gorące tematy kiedy czytasz dyskusji na temat otyłości i cukrzycy, i nie bez powodu. Insulina jest odpowiedzialna za trzech głównych funkcji w organizmie:

  • To umożliwia komórkom absorbować i wykorzystywać glukozy na energię.
  • Usuwa nadmiar poziomu glukozy we krwi.
  • Pozwala to glukoza być przechowywane jako tłuszcz, jeśli komórki nie potrzebują glukozy na energię.

Kiedy jesz zbyt dużo cukru, trzustka nie może być w stanie produkować wystarczającej ilości insuliny, co prowadzi do wysokiego poziomu glukozy we krwi, co prowadzi do cukrzycy typu 2 musi mieć świadomość, że jeśli podejrzewasz, że możesz być w prediabetes.

Nie należy przerywać czytanie: Jak zrobić samobadanie piersi

Gdy komórki stają się odporne na insulinę, co prowadzi do zespołu metabolicznego, co prowadzi do zmęczenia i innych poważnych chorób, takich jak choroby serca i otyłość.

W badaniu klinicznym z udziałem 132 pacjentów z ciężką otyłością, The New England Journal of Medicine, okazało się, że poziom insuliny zmniejsza się o 27% i wrażliwość na insulinę u osób ogólnie wzrósł na diecie niskowęglowodanowej.

Wody, tłuszczu i odchudzanie

Konkluzja jest taka, że ​​większość z nas wybrać, aby przejść na dietę, aby schudnąć.

Istnieją różne rodzaje utraty wagi, czyli utratą wody i utratę tłuszczu. utrata wody często pojawia się na początku diety. poziom insuliny może wpływać na ilość wody zachowane, tak że zmiana poziomu insuliny albo poziomu glukozy we krwi, może mieć wpływ na ilość wody początkowo utracone.

Utrata masy ciała długoterminowe zazwyczaj związane z utratą tkanki tłuszczowej w porównaniu z utratą wody.

sałatka z pomidorów dieta uboga w Carbo

Diet o niskiej zawartości węglowodanów są dobrze znane promować utrata masy wody w pierwszych dwóch tygodniach diety, ponieważ często mają duży wpływ na poziom insuliny. Ale to nie znaczy, że tylko woda jest tracona w dietach o niskiej zawartości węglowodanów.

W ponad dwudziestu badań w ciągu ostatnich jedenastu lat w dietach nisko węglowodanowych w porównaniu z dietą niskotłuszczową, osoby diet o niskiej zawartości węglowodanów stracili na wadze więcej w krótkim i długim okresie. Osoby o niskich diet węglowodanowych stracił także więcej i trzewnej tkanki tłuszczowej i niskie grupy węglowodanowe często stracił dwa do trzech razy większą wagę niż te o niskiej zawartości tłuszczu diety.

Metaboliczny zaletą diet o niskiej zawartości węglowodanów

Zaletą metaboliczny, co większość ludzi marzy.

Zasadniczo, tempo metabolizmu jest używany do określenia ilości energii organizm produkuje i wykorzystuje w danym okresie czasu. Im więcej energii organizm potrzebuje więcej paliwa jest spalone i łatwiej stracić tłuszcz i waga. Więcej masa mięśniowa oznacza, że ​​organizm spala więcej kalorii na energię.

Zwiększenie spożycia białka w diecie o niskiej zawartości węglowodanów, uważa się, że jest odpowiedzialne za zwiększenie wydatku energetycznego, tworzenie zaletę metabolicznego związanego z diety o niskiej zawartości węglowodanów.

Diet o niskiej zawartości węglowodanów zredukować pewne ryzyko sercowo-naczyniowe

Cholesterol i trójglicerydy są dwie z najważniejszych wskaźników zdrowia układu sercowo-naczyniowego i są często używane w celu określenia ryzyka rozwoju różnych zaburzeń sercowo-naczyniowych.

Nie należy przerywać czytanie: Korzyści z złuszczania dla problemów skórnych

Kiedy poziom HDL (dobry cholesterol) zwiększenia, zmniejszenia ryzyka sercowo-naczyniowego i poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

W ponad 18 badań o niskiej zawartości węglowodanów w porównaniu z dietą niskotłuszczową, którzy po diecie o niskiej zawartości węglowodanów widział większy wzrost stężenia cholesterolu HDL oraz w 19 badań, osoby diety o niskiej zawartości węglowodanów widzieli niższe trójglicerydów niskotłuszczowe diety.

Dieta uboga w węglowodany i głodu

głodu są nemezis z Dieter. Dla większości z nas, głodu oznaczać katastrofę w diecie, więc diety, który może nie tylko pomóc schudnąć, ale może naprawdę pomóc zmniejszyć głodu, jest dieta w niebie ,

Diet o niskiej zawartości węglowodanów może rzeczywiście przyczynić się do zmniejszenia głodu, ponieważ pomagają regulować poziom cukru we krwi i zmniejszyć poziom insuliny w organizmie. poziom cukru we krwi jest jednym z najważniejszych podstawowych przyczyn głodu.

dieta niskowęglowodanowa awokado i jajkiem

Gdy poziom cukru we krwi w dół, twoje ciało jest przeznaczony do pragnąć węglowodanów, pomaga normalizować poziom glukozy we krwi.

Kiedy jesz cukru lub węglowodanów, poziom cukru we krwi i wzrost ten powoduje trzustkę do produkcji insuliny, aby usunąć nadmiar glukozy we krwi, co z kolei tworzy się błędne koło, ponieważ kiedy spada poziom glukozy, pragnąć węglowodany ponownie.

Poprzez zmniejszenie spożycia węglowodanów i spożycie białka wzrost, poziom cukru nie będą rosnąć, zmniejszając apetyt na słodkie pokarmy.

Diet o niskiej zawartości węglowodanów i regulacji apetytu

Poziomy cukru we krwi, głodu i apetyt, są połączone za pomocą insuliny i greliny w organizmie. Leptyna i grelina są powszechnie nazywane hormony głodu i hormony te są odpowiedzialne za regulację apetytu.

Badania pokazują, że dieta niskowęglowodanowa zwiększyć greliny i leptyny zmniejszać poziomy. osób w diet o niskiej zawartości węglowodanów często dają mniejszy głód, głód węglowodanów mniej doświadczonych i ogólnie wykazują tendencję do spożywania mniejszej ilości kalorii w sposób naturalny.

Low Carb Diety - Dowody są jasne

O niskiej zawartości węglowodanów dieta nie może być dla każdego, ale dowody są jasne: Diety niskowęglowodanowe mogą być bardzo korzystne dla utraty wagi i poprawić ogólny stan zdrowia.

Badania Lucida i pisanie Życia
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 72