15 niesamowitych sposobów czyszczenia trudnych rzeczy w swoim domu

I nigdy nie było łatwiejsze oczyścić swój dom w ciągu kilku minut z elementów, które mają w swojej kuchni. Szczególnie te obszary, które zawsze zostawiają na koniec, bo nie są tak łatwe do odegrania. W tym artykule pokażemy 15 zdumiewający triki do czyszczenia trudnych rzeczy w domu skutecznie w krótkim czasie.

Plama na kawę dywan caiída

15 sposobów na czyste rzeczy trudnych w domu

Tutaj znajdziesz różne alternatywy do czyszczenia wszystkich rodzajów wspólnych obiektów, które znajdują się w każdym domu, a często są trudne do czyszczenia.

1. Dywany z plam olejowych

Jednym ze sposobów, aby oczyścić rzeczy jest często trudne do ponownego wykorzystania produktów naturalnych, w przypadku dywanów, Rozwiązanie to mieszanina ocet, soda oczyszczona, a niektóre do mycia naczyń. Zrobić mały makaron z tych składników, należy umieścić go w miejscu, które chcesz usunąć i pozostawić na około 20 minut. Po tym czasie mieszaninę wcierać gąbką, aby otrzymać rodzaj piany, usunąć wilgotną ściereczką i gotowe.

Klawiatura 2. Komputer

czysty trudne rzeczy Keyboard

Według badań, klawiatura komputera może być źródłem zakażenia chorobami, nawet bardziej niż nasza WC. Czyste twarde rzeczy, jak na klawiaturze To może stać się bardzo proste, jeśli wiesz, jak, po prostu przetrzeć suchą szczoteczkę jedną, a potem wysadzić swoje włosy, aby wysunąć rozdarty kurz, możemy wyeliminować większość brudu bez łamania kluczy, spróbuj zrobić na zewnątrz i pocierać o znacznie obchodzi. Następnie ściereczką zwilżoną nadtlenku wodoru przechodzą przez obszar (gdy wszystkie off) do dezynfekcji.

3. Botellón woda

Do butelki wymaga czyszczenia wewnątrz okresowo. Zwykle mają one tendencję do rozpoczęcia zapach stęchlizny. Dodać wodę i chlor gąbką w butelce. Przykryć i mieszać aż wyczyszczeniu cały pakiet wewnątrz. Przemyć gorącą (nie wrzącej) wody. Powtarzaj, aż nie zauważyć żadnych śladów brudu lub zapachu.

4. Czyste kanapy i fotele

Podczas czyszczenia sofy mogą popełniać błędy, które pozostawiają śladów ani plam na tkaninie temu zapobiec, można skorzystać z mikrofibry zwilżonej alkoholem i dodać trochę wody destylowanej, pocierać i trzeba całkowicie odnowić bez pozostawiania śladów.

5. Czyszczenie posadzki granitowe

skuteczne techniki do czyszczenia podłogi granitowe

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale chce trochę jakości, można użyć trocin (włókna drzewne lub pył) jest bardzo skutecznym rozwiązaniem dla szybkie i łatwe czyszczenie podłogi granitowe. Trzeba będzie dużą miotłę, z którymi idziesz przesuwne trociny na podłodze granit. Pył zostanie uwięziony przez trocin i mieć swoje podłogi granitowe czyste, coś, co często jest bardzo trudne do utrzymania w czystości.

Nie należy przerywać czytanie: Rustic Puff recyklingu opon.

6. eliminuje przykrych zapachów na dania

Musisz sody oczyszczonej i soku z cytryny (niesłodzone). Polvoreas tylko niektóre pieczenia w płytce, a następnie na mokro ściereczką (zwilżoną soku cytryny); restriegas płytę i pozostawić go przez kilka sekund. Następnie przemyć i wysuszyć.

7. Czyste okna

W przeglądarce musi być woda, płyn do mycia naczyń, dwie szmaty i trochę papieru gazetowego nie używasz. Dokonywanie ściereczki do mycia okien i zmywarkę do naczyń z wodą, a następnie zwilża drugą ściereczkę w wodzie, aby usunąć brud. Teraz spędza papieru gazetowego przez okno w celu usunięcia wszelkich śladów wilgoci i gotowe. To będzie bronił i błyszczące.

8. Związki ceramiczne

Rowki lub krawędziach płytek ceramicznych i mogą być oczyszczone z mieszaniny chloru i sody kaustycznej (czyste toalety). Trzeba plastikowej włosie szczotki i wody. Pierwszym etapem jest rozłożyć chlor i sodę kaustyczną w gniazdach odstawić na 5 minut, po czym szczotkę do pożądanego wyniku. Teraz trzeba zmyć wodą i gotowe.

9. Czyste spalone patelnie

czysty trudne rzeczy PAN

Pierwszy wypełni dno garnka z wodą, dodać szklankę octu i doprowadzić do wrzenia. Musisz zdjąć z ognia i dodać wodorowęglan sodu powoli. Kiedy mieszanina w dół pęcherzyków, usuwa wodę. Jeśli utrzymuje się brud, delikatnie masować powierzchni gąbką i roztworem wodorowęglanu. Patelnie czyste jest jedną z najtrudniejszych rzeczy, ponieważ możemy je zranić, więc trzeba być bardzo ostrożnym w ten sposób.

10. Usunąć kłaczki z ubrań

to nakłonić do czyszczenia jest niezwykle skuteczny i prosty, tylko trzeba grubą plastikową taśmę. Weź kawałek taśmy, wkleić go do odzieży z kłaczków, wycisnąć dobrze a raz usunięte.

11. Eliminuje zlewu cuchnący

Trzeba będzie ¼ litra czystych toalet (soda kaustyczna). Należy wlać powoli do drenażu bez dodawania wody i odczekać około 15 minut do ponownego wykorzystania normalnie. Powtórz tę procedurę raz w tygodniu.

12. Plamy na meble bawełny

Musimy wymieszać pieczenia łyżeczka wody gorącej (nie wrzącą), Pół szklanki octu i szczyptę proszku detergentu. Szczotkować delikatnie i odstawić na kilka godzin do wyschnięcia, a następnie można usunąć za pomocą odkurzacza.

13. Kanały barwione lub zardzewiałych:

nauki do czyszczenia zabrudzonych i zardzewiałe krany

Najprostszym i najszybszym sposobem czyszczenia kranów jest gąbka, szczoteczka do zębów, wodorowęglan i suchą szmatką. Rub wodorowęglan gąbką i szczotkowe w odległych miejscach lub szczelin. Pozostawić 5 minut i usunąć suchą szmatką aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Nie należy przerywać czytanie: Muzyka tworzyć mandale

14. czyścić zamszowe buty

Więc są jak nowe i może wyeliminować mu żadnych plam, najlepiej jest używać octu. trzeba zwilżyć szmatkę z odrobiną octu i przetrzeć zamszu ze skórą, aby pamiętać, że został on usunięty, jeśli plama jest trwałe, można wysuszyć powierzchnię i następnie dyspergujące wodorowęglan sodu, pozostawić na chwilę, a następnie za pomocą pędzla delikatne włosie stosować okrężnymi ruchami. Mając to powinno być jak nowy.

15. Czyste płytki

czyste rzeczy twardych płytek

Istnieje wiele sposobów, aby czyszczenia płytek kuchennych, ale w tym artykule pokażemy najprostszy. I dla najlepszej pomocy ujrzymy jakiś sztuczki, aby oczyścić dom wkrótce

Potrzebne będą:

  • 1 szczoteczka do zębów już nie używać, ale zachować w dobrym stanie szczeciny.
  • Pół kubek wodorowęglanu sodu.
  • Pół kubek mydło w płynie do prania.
  • Pół kubek ocet.
  • Pół kubek ciepłą wodą.

aplikacja:

Pierwszym z nich jest, aby krem ​​z sody oczyszczonej i mydło, które powinny rozprzestrzeniać w rowkach płytki i kafle jako takich. Teraz szczotkować brudną powierzchnię, wymieszać ocet i wodę i przepłukać płytki, aby wyeliminować zapach.

Wiesz, dla czyste twarde rzeczy Istnieje również wiele dostępnych opcji, a ostatecznie okazują się być tak skomplikowane, aby ponownie spotkać się jako nowy lub przynajmniej znacznie czystsze.

Inne rzeczy trudne do czyszczenia może być również:

  • Szczotka do włosów: w wodnym roztworze sody oczyszczonej i octu, wprowadzają szczotkę i odstawić na co najmniej pół dnia. Twój szczotki będą odkażane, bezwonne i wolne od bakterii.
  • Zabawki ściereczką dzieci i zwierząt: wprowadzenie mieszaniny mydła z wody i octu, odstawić na pół dnia przynajmniej.
  • zabawki plastikowe: wprowadzenie do mieszaniny wody z nadtlenkiem wodoru i odstawiono na pół dnia.
  • Plamy na drewnie: można czyścić plamy tłuszczu, tuszu i innych płynów, stosując pastę do zębów i mieszając czystą szmatką.
  • Noże tlenku: Zastosowanie oleju w utlenionej powierzchni; do wyschnięcia na kilka dni; usunięte przez tarcie z innym nożem lub twardą gąbką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − = 29