Wolność jest rozwijanie miłości do prawdy.

miłość do prawdy

Wolność jest rozwijanie miłości do prawdy.

Co porusza nasze pudełka, że ​​który pochodzi z niespodziewanym twarzy, które możemy manifestować podświadomie, że sprawia nam drżeć dusza drży nasze zmysły i załamuje naszą perspektywę życia, to prawda, w jego niewinność przychodzi do nas ,

I dlaczego prawda musi być geniuszem zarezerwowane tylko dla tych, którzy są w stanie pojąć prawdy?

Jednym z błędów tej koncepcji jest to, że prawda nie jest poszukiwanie, ani stan zarezerwowane dla niektórych umysłach, ale my, kimkolwiek są, nie zostały wykształcone kochać prawdę. Jeśli nie kocham prawdę mam lęk łamanie powoduje w moim komfortowym widzenia rzeczywistości i obawiać Mogę tylko zaprzeczyć, uchylać, sautéing lub zniekształcać prawdę, budowy masek i cieni musiał ważyć ten okropny strach prawda.

Rozpocznij ścieżka miłości do prawdy jest codzienną praktyką życia, i mimo że jest to proces, który przez całe życie jest testowana, może być chwilowa przerwa, wyobraź sobie następujących okolicznościach:

Jest nauczycielem, który przezwyciężył fizycznej egzystencji, dylematy egzystencjalne, strach na obrazie nie są akceptowane, różnice, sama edukacja ludzkie, nałożone egzystencjalny adaptacji. Obecnie realizowany u osobnika, mówi prawdy, mówi: Dlaczego sen czasami „twarde” i czasami tak kochaj? Prawda nie musi być traktowany jako coś twardego lub kochającego, bo to sama niewinność jest światło na nasze cienie są narażone, dlaczego nie kochać w ten sam sposób, co mówię?

Z ich punktu widzenia, prawda nie jest dogmatem, że nie jest to stan świadomości nie jest procesem, prawdą jest odczuwalny z duszą. I ta miłość, że możemy poznać prawdy jest drogą do wolności.

Nie należy przerywać czytanie: Wskazówki do stymulowania inteligencji u dzieci

Jeśli zatrzymamy kontemplować co uczynił nas cierpi kiedykolwiek, możemy zrozumieć, że to nie była prawda, ani też nie było to kłamstwo, ale to był brak miłości do prawdy, kiedy naprawdę kochasz prawdę będziemy wolni aby zaakceptować rzeczy zanim one nastąpią, aby przyjąć przed nałożeniem nasze maski, aby żyć w wolności, nawet wiedząc, że to, co porusza muszą być przenoszone i możemy pokonać go z miłości i odpowiedzialności.

Martin Garello.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2