Avena, lawenda i rumianek dla skóry suchej

Rumianek dla skóry suchej

Ten super pożywne domowe kąpiel owsiane przepis służy do zmiękczają i nawilżają suchą skórę lub nawet podrażniona. Owsiane, lawenda rumianek zmniejsza wysuszanie, świąd i zapalenie - choroby skórne, takie jak egzema, łuszczyca i koniec trądziku.

Jest to również dobry przepis do wykorzystania, jeśli (lub dzieci) mają oparzenia słoneczne lub wysypkę. Należy pamiętać, że poważne oparzenia i wysypki należy skonsultować się z lekarzem. Owsianka jest idealnym miejscem dla wszelkiego rodzaju swędzenie, ponieważ łagodzi podrażnioną skórę.

Przepis na suchą skórę

Oprócz leczenia skóry, ten przepis aromaterapia uspokaja nerwy, uspokaja umysł i przyczynia się do przyjemnego snu. Jest to idealne miejsce do kąpieli przed snem.

składniki

2 szklanki płatków owsianych
3 łyżki kwiatów rumianku
3 łyżki kwiatów lawendy
4 kropli olejku rumiankowego
4 kropli olejku z lawendy
3 kropli olejku eterycznego, Palmarosa

instrukcje

Użyj blender lub młynek do mielenia kawy czyste owies do postaci grubego proszku. Połączyć w dużej misce z kwiatów rumianku i lawendy.

sucha skóra

Dodać olejki eteryczne, za pomocą łyżki stali nierdzewnej delikatnie wymieszać wszystko z każdej kropli oleju tak, że dodanie zmieszane ze wszystkim innym.

Nie należy przerywać czytanie 5 naturalnych środków, aby łagodzić zgagę

Mieszaninę umieszczono w ciemnej butelce ze szkła lub tworzywa sztucznego PET. Nasadki butelki i pozostawiano na co najmniej 24 godzin, tak, że aromat i właściwości stężony (jeszcze lepiej).

Aby korzystać owsianka kąpieli domowej roboty, umieścić kilka łyżek treści na gazę lub ściereczkę i trzymać na powierzchni leczonej.

Do łaźni aromaterapii namoczyć gazy zioła w wodzie wygrzewania i odpocząć przez 20 minut. Rub gazę na skórze - to czuje się śliskie. Jest to owies śluz i jest bardzo odżywczy dla skóry.

Dla prawdziwego luksusu kąpieli, dodać łyżkę oliwy aromaterapią nawilżają skórę. Suche bez płukania i zatrzymuje wilgoć.

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 65