Przepis na naturalny antybiotyk maść

wosk

Wiele osób korzysta z Antybiotyki zakupione w aptekach w przypadku zadrapań, skaleczeń lub innych lekkich obrażeń. Choć wielu z nas skorzystało z tego typu antybiotyków lat, szybki odczyt na ich liście składników mógłby nam zatrzymać i zadać sobie Dlaczego powinniśmy umieścić go na naszej skórze?

Spośród typowych składników antybiotyków, siarczan neomycyny Polymxin B, bacytracyna cynkowa, pramoksynę i obejmuje. Istnieje wiele skutków ubocznych powszechnie związane z tymi składnikami, takimi jak reakcje alergiczne, skurcz mięśni, skurcze, drgawki, utrata słuchu, uszkodzenia płodu, wysypki, pokrzywka, ucisk w klatce piersiowej, a lista jest długa. A nawet z tych wszystkich nieznanych składników w nim również okazuje się być kosztowne.

Korzyści z jedzenia jak naturalny antybiotyk

Na szczęście, Matka Natura daje nam mnóstwo pożytecznych składników, które promują gojenie, bez skutków ubocznych związanych z alternatyw farmaceutycznych, które mogą być stosowane jako naturalne antybiotyczną maść. W związku z tym, Można dowiedzieć się, jak zrobić (jeszcze silny) i miejscowy środek przeciwbakteryjny naturalne rozwiązanie.

W poniższym przepisie, każdy składnik zawiera wiele właściwości lecznicze. Podstawa jest kombinacją olejów, które są przeciwwirusowe, środki przeciwzapalne, środki przeciwbakteryjne i grzybobójcze.

Zioła są liczne właściwości lecznicze, jak to już znane. Wosk pszczeli służy jako protectant skóry jak zachowuje się podrażnienia skóry umożliwiając cyrkulację powietrza do obszaru poszkodowanej. Szkocki wiąz pomaga w czyszczeniu i dezynfekcji ran i przyspieszyć proces gojenia. Są to tylko niektóre z niezwykłych zalet tego naturalnego antybiotyku maści.

Nie należy przerywać czytanie: 10 naturalnych środków na spierzchnięte sutki

Przygotowanie naturalny antybiotyk maść

olej kokosowy

składniki:

 • 1/2 filiżanki oleju kokosowego organiczny
 • 1/2 szklanki olej organiczny migdałowy, olej z pestek winogron lub oliwa
 • 1/2 szklanki ziół leczniczych do wyboru (spróbuj rumianek, nagietek, żywokost, lawenda ...)
 • 4 łyżki organiczny wosk pszczeli
 • 2 łyżek oczaru
 • 15 kropli olejku drzewa herbacianego lub lawendowego (opcjonalnie)

wskazania:

 1. Umieścić zioła w szklanym słoju i zalać olejem nad nimi. Upewnij się, że są one całkowicie zanurzony
 2. Umieścić słoik w garnku, który jest mniej lub bardziej wypełnione wodą. Ogrzewać niskie temperatury przez 30 minut. Wymieszać je często
 3. Olej wycieka zioła z filtrem do kawy, etamina, koszule, etc.
 4. Umieścić miskę olejową odlewania słoik ponownie wodą
 5. Dodaj wosk pszczeli i dobrze wymieszać
 6. Zmniejsza ogień raz topnieje całkowicie
 7. Dodawać i mieszać oczaru wirginijskiego
 8. Gdy ostygnie, umieścić w misce i przechowywać go w chłodnym, ciemnym miejscu. (Można przechowywać do jednego roku).
 9. Ta maść nakładany bezpośrednio na zadrapania, skaleczenia, oparzenia, pieluszkowe, suchość skóry, grzybica, itd. zgodnie z wymaganiami.

Można użyć tego naturalnego antybiotyku bez obawy o skutki uboczne i cieszyć się całkowicie naturalnego uzdrawiania, ponieważ każdy ze składników jest źródłem naturalnej ochrony do ciała w ogóle.

Nie należy przerywać czytanie: lekarstwo na zatkany nos

Pisanie: Życie Zespół Lucida


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 73 =