Wskazówki do spalania tłuszczu w jamie brzusznej


Organizm wykorzystuje tłuszcz jako rezerwa energii i służą do ochrony przed wstrząsami i zmianami klimatycznymi. Nie używając energii, tłuszczu i węglowodanów zużyte więcej, są przekształcane w kwasy tłuszczowe w wątrobie i gromadzą się w tkance mięśniowej.

Podczas gdy dla kobiet biodra są jednym z największych punktów zapalnych, gdzie gromadzi się tłuszcz, dla mężczyzn obszar problemem jest obszar brzucha.

Według badań opublikowanych w czasopiśmie European Health Journal, tłuszcz nagromadzony w tej dziedzinie oznacza więcej zagrożenie dla zdrowia, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo zatkania tętnic, a zatem jest symbolem przyszłych problemów z sercem.

Badanie to pokazuje, że jeśli średnica pasa podzielona przez średnicę bioder przekracza 0,91 trzykrotnie ryzyko chorób sercowo-naczyniowych i zwiększa możliwość wystąpienia innych chorób, takich jak cukrzyca.

Brzucha tłuszcz odkłada wielu powodów, w tym obejmuje: niewystarczające żywności, siedzący tryb życia, stres, hormony, geny enzymów wątrobowych i triglicerydów.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pozbyć się tego uciążliwego i szkodliwego tłuszczu w jamie brzusznej:

- Wdrożenie zdrową i zróżnicowaną dietę i rozpocząć wykonywania rutynowych, które pomogą Ci wyeliminować nadwagę.

Nie należy przerywać czytanie: Jaki jest idealny czas na kawę

- Jedz pięć lub sześć małych posiłków dziennie, składających się z pożywne o niskiej wartości kalorycznej.

- Alkohol co najmniej dwóch litrów wody dziennie, aby utrzymać korpus uwodnionej.

- Unikaj spożywania żywności, takich jak majonez, czekolady, masła i lodów. Jeśli chodzi o tłuszcze jednonienasycone zdecydować się znaleźć w żywności, takich jak orzechy, oliwa z oliwek, ryby, etc.

- Zmniejszyć spożycie cukru i starać się lekką kolację z owoców i warzyw. przed snem spożywać dwie godziny.

- Przeprowadzić intensywności światła aktywności tlenowej przez 40 minut lub więcej. Idealnie trenować rano, bo żołądek jest pusty, a to sprawia, że ​​spalanie tłuszczu jest przyspieszone.

- Wierzcie lub nie brzucha ćwiczenia, aby stracić tłuszcz jest uważana za mit, ale kiedy już stracił na wadze i tłuszczu w jamie brzusznej usunięte, wyniki tych ćwiczeń będą zauważalne.

Wreszcie musimy pamiętać, że to, co idzie szybko, szybko wraca, więc bądź cierpliwy, wytrwały, a zobaczysz nie tylko poprawiają wygląd, ale także zdrowie.

źródło: Dietas.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 14