Napoje energetyzujące są szkodliwe dla zdrowia

napoje energetyczne są złe

Badanie koncentruje się na wymagania wydajności ponad 100 produktów dla sportu. Naukowcy odkryli, że Oxford napoje energetyczne mają „malutkie” wpływ na wyniki sportowe lub energii, więc napoje energetyczne nie zapewniają idealne reklamowane korzyści.

Według śledczych, napoje energetyczne są przeważnie cukier i wodę, a nawet może prowadzić do przyrostu masy ciała, zwłaszcza, jeżeli jest spożywany przez dzieci, ponieważ ludzie mają tendencję do przyjęcia są bardziej aktywne niż są naprawdę.

Badanie pokazuje, że napoje energetyzujące są szkodliwe dla zdrowia

napoje dla sportowców zawierają witaminy i minerały, które mają pomóc wydajność i zastąpić utraconych elektrolitów w pocie, co oznacza, że ​​są bogate w sód. Są one ładowane cukru, sztuczne barwniki i aromaty, powodując przetwarzane i wysokokaloryczne napoju. Niestety, bardzo niewielu ludzi, którzy korzystają regularnie naprawdę llegana pocić lub spalić tyle wystarczająco, aby rzeczywiście potrzebne „odzysk” kalorii paliwa, a tym bardziej uzasadnia podejmowanie drinka 20 uncji.

Dlaczego napoje energetyzujące są szkodliwe

Rozważmy to: Butelka normalna Aktywator ma około 200 kalorii, zawiera 56 g cukru. 200 kalorii jest o tej samej ilości, że przeciętny człowiek spala w prowadzeniu dwóch wyścig Mile, i 56 gramów cukru jest o tej samej ilości cukru, dwa i pół barów cukierków. To prawie trzy razy ilość cukru, że przeciętna kobieta może konsumować.

Nie należy przerywać czytanie: tłuszczu w wątrobie: objawy, przyczyny i leczenie

Tak więc, można pobiegać 30 minut, to jest mało prawdopodobne, aby potrzeba około 60 gramów cukru, aby to zrobić. W rzeczywistości, według Amerykańskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Dietetyków Kanady i American College of Sports Medicine, tylko ludzie, którzy pracują z maksymalnym wysiłkiem męczący dla pełnej godziny, należy rozważyć napojów sportowych jako formy zastępczej, nadal, napoje handlowe dla tych przypadkach, które nie są zwykle najzdrowszy wybór.

Młodzież i dzieci spożywają więcej napojów energetycznych

Dzieci i wysokie sportowcy szkolne, które często spożywają napoje dla sportowców, zawartość cukru w ​​napojach jest głównym problemem. S zaleca dzieci spożywają tylko 12 g cukru dziennie. Energetyzujący butelki, jak Gatorade, jest prawie pięć razy więcej niż to, co potrzebuje dziecko w ciągu dnia, z małym lub żadnym korzyści odżywczych. Bez błonnika, bez owoców, bez żadnych pretensji do zdrowia.

Napoje sportowe są przemysł wielomilionowe spółka z potężnym wspierając je za sobą, więc to chyba nie zniknie szybko. Jednak badania tak, że staramy się producentów odpowiedzialnych za ich wypowiedzi, to krok we właściwym kierunku.

Nie należy przerywać czytanie: Twój mózg reaguje na niesprawiedliwość.

Zapraszamy wiedzieć jak przygotować naturalny napój sportowy domowej roboty. 

napoje energetyczne

Pisanie i badania: Team życie Lucida 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 94

map