5 Oznaki, że twój związek jest napędzane przez ból, a nie dla miłości

Aby skutecznie interpretować czy nasz związek jest napędzany przez ból i niekoniecznie z miłości, trzeba zrozumieć Czym jest ból w związku. Jest to niemożliwe, aby nie mieć spory i wyciągnąć wnioski, jak iść naprzód na drodze miłości, ale gdy ból wypiera miłość, a związek jest stały konflikt, musimy zwrócić uwagę, bo to może być to, co napędza związek, a nie miłość ,

związek, który jest napędzany przez ból

Ból w związku pojawia się, gdy jakiś stres fizyczny lub emocjonalny cierpiał przez dłuższy okres czasu. Niektóre z nich są tak znane z bycia nieszczęśliwym w związku nie zdają sobie sprawy, że żyją związek oparty i rozwijany od bólu.

5 Znaki, które żyją w bólu, a nie w miłości

Są to tylko niektóre z objawów, które mogą mieć związek, który został zbudowany na bólu, a nie z miłości, może niektórych to wydaje bardzo znane, jeśli ktoś, kto czuje się wyczerpany po kontaktach ze swoim partnerem, aby uzyskać punkt umowy.

1. dokonać wszelkich starań,

Długo sobie sprawę, że jesteś osobą, która szuka najwięcej wysiłku w związek i kiedy proponują nam bardziej zaangażować, jesteś stale ignorowane lub pomijane. Często można uzyskać odpowiedzi typu: „Jesteś zbyt wrażliwy i potrzebującym / a” i sprawić, byś uwierzył, że wszystko, co postrzegamy jest tylko w twojej głowie, który nie jest rzeczywistość pary.

2. Państwo zobaczyć i poczuć twój partner nie jest oryginalna

Powie ci, że cię kocha cały czas, ale nie wydaje się autentyczne lub wiarygodne, nawet tak mówi w chwilach chcesz dostać coś, a nie wtedy, gdy to naprawdę konieczne.

Nie należy przerywać czytanie: 10 z najdziwniejszych fobii.

Czujesz głowa eksploduje stara się analizować swoje słowa i jelit jest w węzłach. nie ufa jego słowa, a ciało zaczęło trochę czasu, aby wykazywać oznaki, że coś jest nie tak i trzeba odpocząć.

3. Jego słowa i czyny nie pasują

Twój partner obiecuje jedno, a robi drugie. Oni mówią: „Kocham czas spędzony razem, sprawia, że ​​czuję się dobrze”, albo proponuje wycieczki i spotkania dla jednej lub innego powodu skończyć przełożone lub zmieniane przez rozrywkę, że tylko zasiedziałego partnerem na nim, a wiele z nich czasami nie rozstawać.

4. tajemnice są utrzymywane w związku z którym nie możemy mówić

Twój partner, chcąc pokazać autonomiczne i pewny siebie, zwykle nie komentować, gdzie idzie, kto będzie i co robisz. Mówi, że nie trzeba znać wszystko, co zrobić ze swoim życiem, a ty jesteś jedynym, który powinien mu ufać.

Tymczasem on jest obecnie mieszka i tworzy swoje życie własne plany, które nie zawierają cię, a to nie to, co się stało, każdy powinien mieć swoje własne życie w związku, ale przechodzi nad wami i nie poszukiwać zarówno ich interesy są w siebie i własnymi przyjemnościami, które zostawiają cię prawie zawsze.

W zdrowym związku, limity są przestrzegane i musi respektować osobistej przestrzeni każdego z nich, ale nie powinno być żadnych tajemnic i rzeczy domyślać, bo to budzi wątpliwości i nieufność, która jest jednym z trzech filarów w związku.

Nie należy przerywać czytanie: 10 typowych błędów popełnianych w związku długoterminowego

Ponadto, niezdolność mówić o pewnych tematów, w miarę upływu czasu może generować pewną niechęć, które gromadzą i matowienie uczucie miłości do ukochanej osoby.

5. Nigdy nie jest, gdy trzeba

Tu nie chodzi o bycie superbohaterem i zawsze przyjść z pomocą, ale kiedy nie można ufać swojemu partnerowi i można poczuć ich wsparcie w trudnych czasach, jesteś prawdopodobnie czuł się samotny i frustracji będzie generować wiele bólu. To uczucie nie powinno być częścią zdrowej relacji, w którym obaj członkowie pary pokazać ich wzajemne wsparcie przeciwności życia.

Życie jest proste i tylko wrócimy to skomplikowane relacje, ponieważ miłość jest najzdrowsze relacje i które dadzą ci siłę do wzrostu i uczucie sytości. Jest możliwe, aby poprawić stosunki, które opiera się na ból posiadania, powinny być wystarczające jedynie, że obie osoby chcą zmienić i dostają poziomie osobistym, a następnie jej przeprowadzenia w związku.

Muszą wybrać inaczej kochać, uczyć się lub uczyć się na nowo drogę, co zostało zapomniane po drodze, uwalniając przekonań i uczenia się z lekcji, które dał ci bolesne stosunki, aby zmienić postawy i swoje spojrzenie na związek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 86