Reyes Magos – Prawdziwa historia.

trzech Króli

Prawdziwa historia królów ze wschodu

Opowieść o Trzech Króli, usuwając zasłonę fantazji manipulacji używany przez chrześcijaństwo i posterioremente przez ignorancję wielu, to jest fakt opisany w jednej z książek zawierających testowane na życiu Jezusa z danymi z dzieciństwa. Jest to książka dziennikarza i rosyjskiego badacza Mikołaja Notowicz, zwany „The Unknown Life of Jesus” czy też znany jako „The Secret Life of santo Issy”, który wszedł od tyłu do dokumentów znajdujących się w jednym z klasztorów w Tybecie, gdzie konta utracone dzieciństwo Jezusa Chrystusa i daje się poznać prawdziwego Jezusa, że ​​niewielu wie, przez historię.

Teksty znaleźli Notowicz jasno nie tylko fakty utraconego dzieciństwa Jezusa, ale jego nastolatki, młodości, jaki był wykształcony, co otrzymał lekcje, gdzie, w jaki sposób i jakie doświadczenia doprowadziły go do być rewolucjonistą nie były precedensy w tym decydującym momencie w historii ludzkości. Nicolas Notowicz, nie tylko uczynił tę książkę jako dowód silnej odkrycia, ale był promotorem wielu innych badaczy, takich jak
Andreas Faber-Kaiser, autor książki „Jezus żył i umarł w Kaszmirze” lub niemieckiego teologa Holger Kersten według tych samych zasad opisanych przez Nicolasa Notowicz.

Królowie i prawdziwa historia.

Nie należy przerywać czytanie: Co byś dał za nie starzeje?

W trakcie swoich badań, który zabrał go do Bliskiego Wschodu, Afganistanu i Indii Wschodu, Holger Kersten znaleźć zaskakujące dowody, takie jak:
a) Magi, czyli mędrców pochodziło z Indii, gdy Jezus miał dwa lata. Czuli, że dziecko było wcieleniem ważnego nauczyciela i zadbał o jego edukację.
b) W trzynastu Jezus rozpoczął Silk Road i dotarł do Indii, gdzie ukończył naukę i stała się kolej nauczyciel starożytnego Ved i buddyzmu.
c) Jezus został ukrzyżowany, ale przeżył jak wynika z Całunu Turyńskiego, a po jego `resurrección` wrócił do Indii, gdzie zmarł jako starca. Jego grób nadal istnieje dzisiaj w Kaszmirze.

Aby wesprzeć tę informację, zostawiam Nicolas Notovich książkę „Nieznane życie Jezusa” tak, że mogą pobrać (w języku angielskim)

Uwaga: Ta książka może być pobrane stąd, książka została ocenzurowana przez wiele lat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 3 =

map