Jak w leczeniu zaburzeń nerwowych naturalnie

Stan nerwowości, również potocznie nazywamy „Nerwy” składa się z epizodów depresji lub niepokoju, podniecenia nerwowego, które zmieniają na centralny układ nerwowy. Są one uważane za Problemy nerwowe.

problemy nerwowe

nerwowość Zwykle jest tymczasowy i nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów lub narkotyków, jest generowany na stres pasażerów, które, jeśli nie rozciągnięte w czasie nie powodować poważne zaburzenia psychiczne. Wspomniał pan zbiór czynników zewnętrznych powodujących problemy nerwowe i że możemy być narażeni na dobę; starać się zachować spokój w tych negatywnych bodźców:

4 czynniki zewnętrzne powoduje problemy nerwowych

konflikty: człowiek jest w ciągłym konflikcie z różnorodności myśli i uznając, że inni mają trochę zdrowego rozsądku; lub po prostu dlatego, że ich opinia różni się przeciwko własnej opinii. Zwykle, jeśli konflikt nie zostanie rozwiązany, może on generować sytuacji stresu.

nie podoba: Zazwyczaj występują one w sytuacjach, które nie zgadzają; i silnie wpływają na nastrój. Mogą one być wynikiem pewnej frustracji, lub kompleksu nierozwiązany w odpowiednim czasie. Nie lubi, nie jest tajemnicą, wytwarzają zmiany w układzie nerwowym.

Lifestyle: przepracowania, wymaga profesjonalnego poziomu, żyją w pośpiechu, konkurencja w każdej dziedzinie życia codziennego i trudności, które pojawiają się codziennie, wraz z posiłkami lub złych szybkich i nieodpowiednich posiłków, zmieniać układ nerwowy, który łatwo prowadzi to do sytuacji stresu, że probably've żył wcześniej.

niepewność: ważnym bodźcem do warunków nerwowych, która występuje najczęściej w Osoby z niską samooceną, którzy wątpią ich zdolności, gdy robi coś jak wykonać zadanie, test lub adres danej sytuacji.

Dlaczego nie należy uciekać się do leków?

Jak można sobie sprawę, za pośrednictwem innych osób używających narkotyków, mogą upajać takie same i mają opracowane nałogów, ale przyczyny problemów są nadal obecne. Jeśli więcej osób zużywają więcej leków, są o wiele bardziej narażone na rozwój uzależnień i mają znacznie gorszy problem w przyszłości: zaburzenia psychiczne i uzależnienia.

18 naturalnych leczenia problemów układu nerwowego

do leczeniu zaburzeń nerwowych naturalnie, musimy najpierw wziąć pod uwagę, że Nie są one poważne problemy i mają charakter tymczasowy, nie powinny one być wydłużony w czasie.

rośliny lecznicze do problemów układu nerwowego

Herbata dla problemów nerwowych

1. Kwiat Jamajka

Zaleca się, aby ustawić swój umysł warzenia kwiat Jamajka. Kwiaty tej rośliny Jamajki, które są wykorzystywane do celów leczniczych, Są one umieszczone na wolnym ogniu przez około 10 minut, a napar może łączenia z cytryny, jabłko lub cynamonu. Ma relaksujący wpływ, zarówno w dzień jak i zimnych napojów, a także gorącego napoju; relaks w nocy, zaleca się osłodzić miodem lub słodzików.

Nie należy przerywać czytanie: awokado dziennie może pomóc w problemach związanych z cholesterolem i serca

2. liści herbaty

Naturalny napar z liści zielonej herbaty z liści herbaty miętowej i małego koła korzenia imbiru, stanowią napar, który może podjąć dobrą proporcję w nocy: około 3 filiżanek dziennie lub interdaily.

3. lipa herbata

Linden herbata to napój, który może łączyć z liści mięty Wymagania gotowania zielonych lub suszonych liści, zdekantowano lub coladas, dodając cytrynę lub owoców istotę, jest to napój można wziąć zimny albo gorący w ciągu dnia i nocy

4. Valeriana

Zaleca się leczenie, które często pomaga nawet w przypadkach panika problemy, takie jak kozłka kwiatów. Są kwiaty do zaparzania są łatwo znaleźć na rynkach, i jest zazwyczaj gorąco około 3 razy dziennie, jeśli są złe nerwów. Valerian jest naturalnym zwiotczających; jeśli wziąć infuzji przez kilka dni, nerwy będzie spokojniejsza dłużej.

5. amerykański sałata

wlew sałata lodowa zawiera naturalne tabletki nasenne, i relaksujące działanie, szczególnie u małych dzieci, które znajdują się niespokojny lub nerwowy w nocy. sałata wodna, która ma bardzo mało smaku, może być traktowana jako zimnej wody w ciągu dnia i trzyma się w stanie naturalnym relaksu w swoim roboczym. Można przynieść w przenośnym opakowaniu.

6. passiflory lub Passiflora

Jej liście zawierają relaksujący początek, specjalnie przewidziane z natury; nawet na rynek dla swoich naturalnych właściwości relaksujące i uspokajające. Liście tej rośliny zawierają naturalny środek uspokajający, który walczy łagodne objawy nerwowe. Aby go przygotować, można postawić wodę na ogniu w pojemniku, a kiedy zacznie się gotować, dodać kilka liści Passiflora. Niech gotować przez 5 do 10 minut. Wycofać się z ognia i odstawić. To może być słodzony wyłącznie z miodem.

terapie relaksacyjne

Problemy joga nerwowe

W jodze, w „ułożenia dziecka” służy do relaksu ciała i uspokoić układ nerwowy.

1. Praktyka Jogi

Jeśli jest progresywny i powolny, to pomaga zrelaksować napięte mięśnie własnych zaburzeń nerwowych. Rozciąga i skurcze w wyniku naturalnego działania ćwiczeniu wygenerować stan rozluźnienia mięśni. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi Artykuł 5 postawy na stres i niepokój, gdzie znajdą Państwo szereg pozach i postaw doskonałe na relaks ciała i umysłu.

2. Medytacja

Musisz nauczyć się technik medytacji, wziąć kilka lekcji przed, więc można połączyć ze swoim wewnętrznym świecie. Celem jest stymulowanie fale alfa, które są związane z rozluźnienia ośrodkowego układu nerwowego.

3. Praktyki Tai chi chi gong lub

Są to ćwiczenia, które, jeżeli wykonywane prawie codziennie, może pomóc uwolnić się od stresu i relaks mięśni. Ćwiczenia miękkie lub bardziej intensywne sztuki walki, według kondycji fizycznej, często nieporównywalne relaks na ośrodkowy układ nerwowy.

Nie należy przerywać czytanie: Co się dzieje z ciałem, jeśli jesz tylko 3 dat dziennie

4. Akupunktura

Akupunktura jest praktykowane przez ekspertów można znaleźć najważniejsze punkty, które rozluźnić ośrodkowego układu nerwowego, oraz organizuje i odpręża somatyczny układ nerwowy. W tej alternatywnej terapii może zwolnić endorfin, które łagodzą ból, tkanek i dotlenienie mózgu, i poprawia krążenie w celu eliminacji toksyn wynikające ze stresu.

5. Digitopuntura

Akupresura jest techniką, która została wykorzystana w starożytnych Chinach i jest bardzo podobna do akupunktury; Nie tylko małe igły stosowane do stymulacji nerwów, ale wolę poprzez nacisk palca. Ta technika masażu została wykorzystana w celu zwiotczenia mięśni i nerwów leczyć problemy w ubiegłym roku, z dużym powodzeniem w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jest to całkowicie naturalne leczenie i komentarze dotyczące ich stosowania są bardzo interesujące.

6. Własna

techniki dla których trzeba uprzedniego szkolenia, które jednak można spróbować się: wypisz wszystkie te rzeczy, które przeszkadzają, tworzysz problemy i konflikty, rozwścieczyć cię lub powodować stres. Aktywuj swój wewnętrzny głos, jak gdyby był ktoś inny i internalizuje problemu; stosuje techniki powolny oddech, zawierające do 10 lub nawet do 5; odizolować się na chwilę i działa po złagodzone, aby nie działać instynktownie i pogorszyć sytuację, która może trwać w czasie i uszkodzenie nerwów.

Diety poprawić problemy nerwowe

Problemy nerwowe moc

1. Zużywa produktów bogatych w całym zakresie witaminy B i C, i kwas foliowy; Można znaleźć ten składnik w żywności, takich jak szparagi, migdały, borówki. Wszystkie pokarmy bogate w witaminy B pomaga produkować serotoninę, która jest stale i odreagować stres zwalnia, co pozwala uniknąć problemów nerwowych. pokarmy cytrusowe bogate w witaminę C, pomaga aktywować neuroprzekaźników i ich zużycie jest również odpowiedni, aby zapobiec powtarzającym nerwowość.

2. Unikać nadmiernego spożycia kawy lub napojów takich, ponieważ są one pobudzają ośrodkowy układ nerwowy. Nie jedz zbyt dużo cukru, bo to jest irytujące mózg; również uniknąć zużycia sody.

3. Unikanie spożycia sztucznych soli, środków aromatyzujących i środków konserwujących. Opcje spróbować naturalnych przypraw, takich jak czosnek, papryka, pomidory i pietruszka, lekkich produktów, które są bogate w witaminy, które zwiększają poziom serotoniny. W ten sposób, nie pozwolę się konfliktem i zawsze będzie wyglądać zrelaksowany. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Jak uniknąć depresji z powodu braku serotoniny, gdzie encntrarás dokładnych informacji na temat roli żywności w przypadku braku serotoniny.

Życie pisanie Lucida
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − = 66

map