Pomoc Citrus alkalizować krew

Cytrusy cytryna grejpfrut pomarańczowy

Citrus rolę w naszym zdrowiu

kwas cytrynowy Okaże się wszystkie owoce cytrusowe i ich soki odgrywają kluczową rolę w procesie alkalizujące krew i dlatego nasz pH. Cytrusowych zakwasić powszechnie uważa się, ponieważ gdy kwas cytrynowy w wodzie i bezwodny węgla rozkłada ten ostatni przechodzi krew Mieszanie z innymi materiałami alkalicznymi, które są zawieszone w nim cząsteczki. Substancje te są sód, magnez, wapń, potas, etc., z utworzeniem się węglany, które są bardzo sole alkaliczne. Węglany udział w usuwaniu kwasu moczowego i innych odpadów metabolicznych, co zmniejsza nadmierną kwasowość pH.

Korpus, który jest w sposób ciągły zakwasza, tendencja do rozwoju chorób zwyrodnieniowych, takich jak cukrzyca, zapalenie stawów, choroby sercowo-naczyniowe, owrzodzenia żołądka i dwunastnicy, otyłości i przepukliny. Pierwsza strategia jest do wyleczenia alcalinizándolo, które mogą być wykonane z wysokimi dawkami spożywania owoców cytrusowych.

Uzdrawiania cytrusów w przewodzie pokarmowym

Tak więc, zgodnie z wcześniejszym mechanicznym, cytrusów i funkcji alkalizującego pomaga w leczeniu zgagi (wrzody żołądka) i zużywających duże dawki cytrusów. Na przykład:

Pół szklanki soku cytrynowego mieszano w szklance wody, soku 124 (zawierającego sok grejpfrutowy, dwa pomarańczy i cytryny cztery).

Nie należy przerywać czytanie: Zdrowe przekąski walczyć zimno

Badania wykazały, że witamina C jest związany z tych trzech rzeczy:

  1. Istnieje zwiększone wytwarzanie interferonu, który powoduje, że inne części układu immunologicznego jest aktywowany
  2. Również komórka „T” mechanicznymi którzy są bojownikami komórek układu odpornościowego
  3. I tam jest zwiększenie naturalnej aktywności tych komórek Niszczyciel

Witamina C lub kwas askorbinowy jest przeciwutleniaczem, który atakuje przez wolne rodniki, które są przyczyną starzenia i przedwczesnej śmierci.

Następnie, mechanizm ten zrywa z czego sektor medyczny i sektor popularny myśleć o owocach cytrusowych, które są kwaśne i unikać ich w warunkach, że sprzeczne jest okazały się jednym z bardziej skutecznych środków naturalnych nawet w niektórych nowotworów.

referencje: Donnato O.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + = 12

map