Zdrowie 10 powodów, dla których warto pić piwo codziennie

Nadmierne spożycie alkoholu ma negatywny wpływ na ciało i umysł i ma ogromny wpływ na wszystkie narządy organizmu, zwłaszcza mózgu i wątroby. Alkohol - w tym piwa, wina i alkoholu - jest centralny układ nerwowy. Jednakże, dzienne spożycie piwa może być korzystne dla zdrowia. Piwo o wysokiej zawartości witamin z grupy B i proteiny wino, i ma tę samą ilość przeciwutleniaczy winem. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej korzyści zdrowotnych pić piwo codziennie.

Zdrowie 10 powodów, dla których warto pić piwo codziennie

Piwo ma wysoką zawartość flawonoidów, które są silnymi przeciwutleniaczami i minerały, które są niezbędne do różnych procesów metabolicznych. Jeśli jesteś osobą, która ma zielone światło do konsumpcji, i robisz to z umiarem, piwo może zwiększyć swoje zdrowie na kilka sposobów.

Oto 10 powodów, dla których warto pić „A” piwo dziennie:

1. piwo może zmniejszyć złego cholesterolu, ponieważ zawiera włókna, które skutecznie obniża poziom cholesterolu LDL.

2. Wykazano, że przyjmowanie piwo skutecznie zapobiega powstawaniu zakrzepów krwi.

3. Piwo wspiera zdrowie nerek, a pojedyncza butelka tego napoju dziennie zmniejsza ryzyko wystąpienia kamieni nerkowych o 40%.

Nie należy przerywać czytanie: Jak detoksykacji wątroby - wprowadzenie

4. Piwo wzmacnia kości, z powodu wysokiej zawartości krzemu, prowadzi do zwiększenia gęstości kości.

5. Piwo zwiększa poziom witaminy B, ponieważ jest bogatym źródłem kilku B (B1, B2, B6 i B12), witaminy. Eksperci twierdzą również, że ludzie, którzy piją piwo, mają 30 procent wyższy poziom witaminy B6 niż ich koledzy, którzy nie piją i dwukrotnie poziom tych, którzy piją wino. Piwo jest również bogate w witaminę B12.

6. piwa zmniejsza ryzyko zawału serca, a naukowcy wykazali, że osoby pijące piwo mają od 40 do 60 procent mniejsze ryzyko zawału serca w porównaniu do tych, którzy nie piją piwo.

7. piwo zawiera lactoflavina i kwasu nikotynowego, co pomaga zasnąć.

8. Picie piwa wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i pijących piwo mają niższe ryzyko choroby Alzheimera i demencji.

9. piwo sprawi, że zdrowy, młody i gładką skórę jak witaminy mają korzystny wpływ na pigmentację i regenerują skórę.

10. Picie piwa pomaga zwalczyć stres. Wyniki badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Montrealu, pokazały, że wypicie szklanki piwa dziennie, redukuje stres związany z pracą lub lęku.

Nie należy przerywać czytanie: papaja i korzyści odchudzania


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5

map