Dieta eliminacja że może zmienić swoje życie

Nie można powiedzieć łatwo, ale żywność jesz każdy dzień może być powoli pogarsza się stan zdrowia pacjenta i skraca życie. Ale skąd mam wiedzieć? Eliminacja dieta jedzenie mogłoby być rozwiązaniem.

eliminacja dieta

Dla wielu ludzi, żywność z toksycznymi składnikami są trudne do wykrycia, szczególnie dla tych, którzy już oczyścić ich dietę i poczuć się jak są one zdrowe, ale nawet jeszcze oczywistych objawów nie robi rzeczy rację.

Jedzenie „zdrowy” nie jest równoznaczne z byciem zdrowym, często pokarmy, które są oznaczone jako zdrowy, w tym owocach i warzywach, nie są dokładnie to, co nasz organizm, zmieniany szczególnych warunków, potrzeb.

Alergie, swędzenie skóry, obrzęk i ogólnie są przyczyną chorób autoimmunologicznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń i innych chorób z autoimmunologicznym widmo jak fibromyalgia, to tylko niektóre z objawów i wskazują, że poza zdrowego odżywiania, należy zacząć od diety eliminacyjnej.

Test może być pouczające, ale „złoty standard”, który jest ostatnim słowem, aby zobaczyć, czy żywność jest przyczyną stanu zapalnego, to jest do cięcia żywności, które mogą być możliwe winowajcy przez około miesiąc, i zobaczyć, jak się czujesz, kiedy przywraca od ponownego wprowadzenia, jeśli są one naprawdę pokarmy że boli cię, twoja reakcja będzie silniejsza i że powie trzeba je usunąć całkowicie.

Dieta eliminacja że może zmienić swoje życie

wszyscy powinni dokonać dietę eliminacyjną jedzenie przynajmniej raz. Nie trzeba być zbyt chory, by obowiązek to zrobić.

To jest plan 7-stopniowa, aby utworzyć własną dietę eliminacyjną. Będziesz zaskoczony, co można dowiedzieć się z tego.

1. Podsumowania. Trudno jest wiedzieć, dokąd idziesz, jeśli nie wiesz, gdzie jesteś.

Czy masz problemy skórne, problemy trawienne, takie jak gaz, wzdęcia lub przerywanego zaparcia? Czy cierpisz z powodu alergii? Jak jest poziom energii? Co o nastroju? Czy cierpisz z mgły mózgu? Są to tylko niektóre z potencjalnych objawów wrażliwości żywności.

Dlatego przed rozpoczęciem diety eliminacyjnej rozpoczyna się w głowę i iść w kierunku nogi i zrobić listę wszystkiego, co można zauważyć w swoim ciele, czy jeśli jest to subtelne lub długotrwałe objawy. To przygotowuje się zauważyć znaczące zmiany w momencie ich wystąpienia.

Nie należy przerywać czytanie: 6 naturalne alternatywy na ibuprofen

2. Eliminuje żywności Podejrzani przez 23 dni

Podstawowa dieta eliminacyjna jest tak proste, jak to:

Gluten, nabiał, jaja, soja, fast food lub alkohol przez 23 dni.

jajko mleko eliminacja mleczarski dieta

Dlaczego 23 dni?

Przeciwciała, które są białkami, że układ odpornościowy forma gdy reaguje na jedzenie, mają około 21 do 23 dni, aby otrzymać, więc jeśli nie zostawiać rzeczy, do których jesteś wrażliwy przynajmniej w tym czasie, nie będzie osiągnąć efekt aby wyeliminować je całkowicie.

Dlaczego wyeliminować alkohol?

Eliminowanie alkoholu jest częściowo czynnik detoksykacji. Ale alkohol ma również dużo cukru, który pomaga rzeczy takie jak szkodliwych bakterii w jelitach, aby rozwijać. Więc po usunięciu alkoholu, może czuć się lepiej w ciągu kilku tygodni, a nie tylko przez brak Disruptor snu i depresji w swoim życiu, ale dlatego, że naprawdę zmienił florę w jelitach jest kluczem do utrzymania zdrowe.

3. Co demony jak wtedy!

Jeśli jest to Twoja reakcja, nie panikuj. Można go zrobić. Dieta wymaga małe zakupy i potrwać kilka minut dziennie, aby przygotować jedzenie.

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do fast food, łatwe do przygotowania. Problemem jest zwykle żywności, które mogą być przygotowywane i spożywane w ten sposób chorujemy w czasie.

Tworzyć nowe zwyczaje trwa 21 dni, a to dlaczego robimy diety eliminacyjnej przez 23 dni. Chcemy te nowe nawyki.

4. Ale poważnie .... Co mam jeść?

  • 30% białka „czysta”, tj organiczny, hormon wolne od zwierząt karmionych trawy, chude mięso, kurczaka, ryby, owoce morza naturalnym.
  • 70% warzywa, rośliny strączkowe (fasola, soczewica, że), orzechy, nasiona, wodorostów i ziarna bezglutenowe jak quinoa i owies, a także organiczne, korzystnie surowe. To takie proste.

5. Co jeść, a czego unikać w diecie eliminacyjnej

ryby i warzywa dieta eliminacji

Co jeść

  • Ryby je organiczną i dzikich
  • Jedz dużo błonnika, świeżych całej żywności i żywności nieprzetworzonej; koniecznie gotować samemu.
  • Duuużo zdrowych tłuszczów znajdujących się w oliwie z oliwek, olej kokosowy, olej słonecznikowy, olej lniany, olej z orzechów włoskich i awokado.

Nie należy przerywać czytanie: 5 naturalnych metod leczenia na wymioty

Aby uniknąć jedzenia

  • Każdy przetworzonej żywności (pakowane puszki, etc.)
  • Nie próbuj przechytrzyć próbach mieszania dobra ze złem, że jest, na przykład, nie używać bezglutenowy chleb i organiczny rozmaz ilość węglowodanów rafinowanych, aby to wyglądać mniej złe. Czy nie przygotować koktajle owocowe z mleka krowiego, które po raz pierwszy nie jest dobre połączenie, a po drugie, najwyraźniej jest dobrą rzeczą do picia, ale to nie dlatego, mleczarnia nie są mile widziane w czasie diety eliminacyjnej.
  • Troska o żywności, które pierwotnie zawierających gluten, zwykle cierpią z powodu zanieczyszczenia krzyżowego z innymi pokarmami razem zawierają one to białko i że zwykle zanieczyścić. Musisz udać się do produktów, które są wolne od glutenu i są certyfikowane.

6. W jaki sposób można przywrócić foods właściwą drogę

Jest to również o wiele prostsze niż ludzie sobie wyobrazić.

Dzień 24, wybierz jedno Państwo usunięte, takich jak gluten lub produktów mlecznych lub jaj, ale nie więcej niż jeden, i jeść.

Zobacz, jak się czujesz w ciągu najbliższych 48 godzin. Jeśli masz żadnej reakcji po dwóch dniach, jeść to samo jedzenie ponownie, a po raz drugi, zauważyć, jak się czujesz. Stamtąd do ciebie, aby ustalić, czy należy ponownie wprowadzić, że żywność w diecie regularnie.

Po ponownie wprowadzony jeden pierwszy posiłek, wybierz inny i wykonaj te same czynności.

7. Wszystko to działa najlepiej, jeśli zwrócić uwagę na siebie

Poprzez dietę i reintrodukcji procesu, zauważyć, jak się czujesz. Być może będzie widać zmiany nie spodziewał. Może Twój jakość snu lub poziom energii poprawiła. Być może zaczerwienienie skóry nie ma, albo twój brzuch jest bardziej płaski, nie wytwarzają śluz lub czujesz swędzenie w organizmie. Być może nawet (bo jakiś manifest) nie mają lęk lub ataki paniki.

Nie Badanie krwi może powiedzieć, czym jest życie bez określonego pożywienia. Kiedy widzisz go dla siebie, można zakradać oszczędności całego życia, dokuczliwych objawów stanu zapalnego, aw niektórych przypadkach nawet choroby zagrażające życiu.

Badania Lucida i pisanie Życia
Obrazy shutterstock


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

map