21 owoce, warzywa i espacias którzy nie wiedzą, jak rosły

kawowca

Każdy z nas ma ulubione przyprawy, warzywa i owoce, ale większość z nas prawdopodobnie nie wiedzą, skąd pochodzą i co ich zakładu. Dlatego zebraliśmy listę 21 pysznych owoców, warzyw i przypraw, które pokazują, w jaki sposób są one uprawiane.

Jesteśmy pewni, że wiesz, jak niektóre z tych produktów rośnie, ale najprawdopodobniej nie je wszystkie znać. Interesujące jest to, aby zobaczyć, jak różne części tych roślin jest to, co lubimy jeść. cynamon kora, korzenie orzeszki ziemne, kapary żółtka, nasiona sezamu i banany, wszystkie pochodzą z różnych części roślin i wszystkie są pyszne.

Wiele z tych roślin są jadalne tylko podgatunek w szerszym zakresie roślin, które nie mogą jeść kategorię. gatunek banana znaleziono w supermarketach są tylko garstka wszystkich gatunków bananów tam, z których większość nie może jeść, bo są pełne twardych nasion.

Wiedząc, gdzie jedzenie pochodzi i jaki tworzą jest ważna, ponieważ pozwala nam na podejmowanie bardziej świadomych decyzji o tym, co jemy. Odkryj Kiwi rosną na winorośli prawdopodobnie nie zmieni się, jeśli jeść lub nie, ale wzbogaci swoją wiedzę o świecie i zachęci Państwa do podjęcia większego zainteresowania, jak i przez kogo te pokarmy są uprawiane.

Nie należy przerywać czytanie: wspaniałe właściwości herbaty chai i jak przygotować

 1. Cacao

drzewo kakaowe

2. Peanut / ziemnych

3. Canela

 4. Vanilla


5. Ananas

6. Kiwi


7. czarny pieprz

8. Almendra

 

9. Aguacate

10. Starfruit (karambola)

11. Nasiona sezamu (sezamu)

12.- Café

drzewo kakaowe

13.- Mango

nerkowca 14.-

szafran 15.-

16.- Caper

brukselka 17.-

18.- Karczochy

§ 19. herbata roślin

20.- Pistacje


§ 21. Granada

Badania Lucida i pisanie Życia


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 36 = 45